کد خبر: ۳۱۲۴۳
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۰۴ : ۱۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۰

توضیح درباره خبر تجاوز 5 نفر به معلم جوان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
روابط عمومي و ارتباطات دادگستري استان تهران در اطلاعيه اي خبر با عنوان 'تجاوز پنج نفر به معلم جوان در جنوب تهران' را تكذيب كرد.
به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومي و ارتباطات دادگستري كل استان تهران، در اطلاعيه اي آورده است: به دنبال درج خبري با عنوان 'تجاوز پنج نفر به معلم جوان در جنوب تهران' در برخي از سايت هاي خبري؛ بدينوسيله ضمن تكذيب خبر فوق به اطلاع هموطنان مي رساند كه پرونده مربوطه در سال 1383 و در شعبه 77 دادگاه كيفري استان تهران مورد رسيدگي قرار گرفته است.

اين اطلاعيه مي افزايد: احكام مربوط به اين پرونده برابر مقررات قانوني صادر و نسبت به برخي از محكومين اجرا شده است و نسبت به ساير محكومين هم اينك مراحل اجرايي خود را طي مي كند.

در بخش ديگري از اين اطلاعيه آمده است: ليكن متاسفانه برخي از سايت هاي خبري آن را به عنوان موضوع جديد مطرح كرده و بدين ترتيب افكار عمومي را مشوش كرده اند كه اين امر در حال پيگيري قانوني است.

روابط عمومي و ارتباطات دادگستري استان تهران در پايان اين اطلاعيه بار ديگر به همه ارباب جرايد و رسانه هاي جمعي متذكر شده از درج هر گونه خبر بدون ذكر منبع موثق جدا خودداري كرده تا به امر خطير اطلاع رساني خدشه اي وارد نشده و موجبي براي تعقيب كيفري افراد فراهم نشود.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۰
1
1
پس خالی بندی بود ؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۱
0
1
ای بابا.... میگفتین اصلا همچین چیزی نبوده بهتر بود
عامک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۱
0
2
احکام مربوط به پرونده برابر مقررات قانونی صادر و نسبت به برخی از محکومین اجرا شده و نسبت به سایر محکومین هم اینک مراحل اجرایی خود را طی می کند ما که نفهمیدیم چی شد آیا فقط برای برخی حکم صادر و اجرا شده و برای بقیه بعد از گذشت 7 سال هنوز در مراحل اجرایی است ؟ عجب لطفا" کارشناسان حقوقی برای درک مطلب به من کمک کنند
نظرات بینندگان