کد خبر: ۳۱۲۵۴
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۹ - ۲۰ تير ۱۳۹۰

تصویر: آیا دستهای عبدالله‌صالح مصنوعی است؟

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
انتشار تصاویر جدید "عبدالله صالح" در ریاض نشان می دهد وی از ناحیه دو دست دچار آسیب جدی شده به طوری كه از دستهای مصنوعی استفاده می كند و به احتمال زیاد توانایی راه رفتن هم ندارد.

به گزارش انتخاب به نقل از مهر، پیش از این رسانه های مختلف خبری جهان عرب با تحلیل نخستین تصاویر منتشر شده از عبدالله صالح كه پس از 8 عمل جراحی بر صفحات تلویزیونی ظاهر شده بود، تاكید كردند كه وی كاملا فلج شده و توانایی راه رفتن ندارد.كارشناسان با اشاره به تصاویر منتشر شده اعلام كردند تنها قوای عقلی و قدرت تكلم دیكتاتور یمن سالم مانده است.به صورتی كه نحوه نشستن عبدالله صالح بر روی صندلی نشان می داد وی از دو پا فلج شده است. عبدالله صالح در این تصاویر هرگز سر خود را تكان نداد. چشمان وی نیز غیر طبیعی و بسیار سفید به نظر می رسید، طوری كه حركت دادن و پلك زدنش به افراد كور شبیه بود.

این در حالی است كه تصاویر جدید منتشر شده از سوی الجزیره نشان می دهد عبدالله صالح به احتمال فراوان از ناحیه دو دست دچار سوختگی شدیدی شده است، به نحوی كه برای وی دست مصنوعی كار گذاشته شده است.البته وی در این تصاویر سر و چشمانش را حركت داد تا تحلیلهای قبلی در این زمینه كه كاملا فلج شده است، از بین برود. اما در قسمت زیرین بدن دیكتاتور یمن هیچ حركتی دیده نشد كه نشان می دهد وی هنوز توانایی راه رفتن ندارد.در تصویر دیگر وی در كنار "جان برنان" معاون اوباما در امور مبارزه با تروریسم دیده می شود. آمریكا از صالح خواسته است كه توافقنامه انتقال قدرت را به امضا برساند.

این در حالی است كه مخالفان یمنی همچنان با حضور در خیابانها و برگزاری تظاهرات گسترده هر گونه راه حل خارجی برای پایان دادن به بحران در این كشور را رد كردند.

مردم یمن خواستار تشكیل شورای انتقالی از سوی شخصیتهای مخالف هستند و هرگونه پیش شرطی در این زمینه را قبول ندارند. البته رژیم صالح كه هم اكنون توسط "هادی منصور" معاون وی اداره می شود همچنان به سركوب مردم ادامه می دهد تا دورنمای روشنی برای خروج این كشور از بحران وجود نداشته باشد.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۶
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۰
0
0
چه جالب !!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۰
0
0
احتمالا قبل از این جلسه داشته جوشکاری میکرده!
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۱
0
0
به نظر نمی رسد که دستان ایشان مصنوعی باشد.در حال حاضر دستان مصنوعی بسیار بسیار زیبا و تراش خورده و نزدیک به واقعیت ساخته می شود ولی برای ایشان اینطور نیست. احتمالاً انگشتهای دست ایشان بر اثر سوختگی شدید در هم ذوب و به هم چسبیدند که با عمل جراحی، انگشتان دست از هم باز شدند و برای حفاظت از انگشتان در برابر عفونت و چسبیدگی مجدد پانسمان شدند و روی پانسمان ها از نوعی دستکش استفاده شده است.
پارسا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۱
0
1
باید ترسید از زمانی که آه مظلوم دامان ظالم رابگیرد.
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۱
0
0
دست های مصنوعی جدید خیلی طبیعی و خوش فرم هستند. احتمالاً دست های ایشان دچار سوختگی شدید شده و به هم چسبیدند و سپس طی عمل جراحی قرار گرفته اند و از هم جدا شدند و الان برای جلوگیری از عفونت و به هم چسبیدگی مجدد پانسمان شدند و یک دستکش برای حفظ ظاهر مناسب به دست کردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۱
0
0
به دليل سوختگي شديد دستكش پوشيده ، هر وقت اين موجود ذليل را مي بينم كه چه ظلمي در حق شيعيان حوثي انجام داد ياد ظلمهاي بقيه دشمنان شيعه مي افتم ، سرنوشتي بهتر از صدام هم براي او پيش بيني نمي كنم .
نظرات بینندگان