کد خبر: ۳۱۲۵۶
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۲۱ - ۲۰ تير ۱۳۹۰

60 ثانیه/امروز دوشنبه 20 تیر

"60 ثانیه" عنوان خبری است که روزانه مهمترین اخبار منتشره در "انتخاب" را در یک خبر جمع آوری کند که در طی "60 ثانیه" امکان ملاحظه همه اخبار وجود دارد. این بخش، در ستون "مهمترین عناوین روز" منتشر می شود:
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 
"60 ثانیه" عنوان خبری است که روزانه مهمترین اخبار منتشره در "انتخاب" را در یک خبر جمع آوری کند که در طی "60 ثانیه" امکان ملاحظه همه اخبار وجود دارد. این بخش، در ستون "مهمترین عناوین روز" منتشر می شود:

اخبار چهار شنبه 8 تیر:

حسنی مبارک دچار ایست قلبی شد
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۹:۰۴
مهدوی کنی و ماجرای رای شورای نگهبان به نفع میرحسین موسوی
وقتي مسئله‌اي به ما ارجاع مي‌شد يا به شوراي نگهبان مربوط بود و ما بر طبق موازين ، احياناً به سود آقاي موسوي انجام مي‌داديم ، طيفي كه مقابل آقاي ميرحسين موسوي بوند ، قهراً واكنش نشان مي‌دادند كه چرا چنين كرديد ؟ برخي از افراد اين طيف ، حتي با من رفاقت داشتند و در عين حال، نيم ساعت و سه ربع صحبت مي‌كردند كه در فلان قصه چرا شوراي نگهبان ، آن گونه به سود ميرحسين موسوي (نخست وزير) رأي داد تا ايشان بتواند از اين امر استفاده كند ؟ ما مي‌گفتيم : «رأي ما رأي قانوني است. ما ممكن است با آقاي موسوي اختلاف سليقه داشته باشيم ، ولي اين دليل نمي‌شود كه در مقام رأي دادن و تصميم گيري، اين تفاوت سليقه‌را لحاظ كنيم » .
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۴:۳۰
قهوه خانه ها، حق ندارند به "بانوان" قلیان بدهند
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۴:۱۷
گوگل بیش از 11 میلیون وب‌سایت را بست
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۴
پارك چیتگر، زنانه می شود!
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۳:۲۳
در نشست حبیب کاشانی با احمدی نژاد چه گذشت؟
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۶
کشاورزان عراقی اجازه ی ورود زائران ایرانی را ندادند!
ده ها تن از کشاورزان عراقی روز یکشنبه مرز عراق با ایران را مسدود کردند. این حرکت کشاورزان در اعتراض به منحرف کردن یک رودخانه صورت گرفته است که این روزدخانه کمک شایانی به ابیاری این مناطق می کند.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۲:۳۶
فرمانده سپاه محمد رسول الله: نظامیان می‌توانند وارد سیاست شوند
سر بر آوردن «جريان انحرافي» و تلاش جريان اصلاحات براي ورود جدي به عرصه سياسي كشور باعث شد برخي چهره‌هاي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي از جمله فرمانده سپاه اظهاراتي داشته باشند كه از آن تعبير ورود نظاميان به سياست شود.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۸
واکنش سردار احمدی مقدم به اظهارات وزیر کشور در مورد حجاب/ موتورسوارها پلیس را خسته کردند
فرمانده نیروی انتظامی گفت: با شرکتهایی که اقدام به صدور ویزای جعلی تحصیل و مسافرت خارج از کشور می کنند برخورد قاطع می‌شود.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۱:۲۱
تصویربرداری ماهواره ایران از اسرائیل
فرماندهان عالیرتبه نظامی ایران بارها اعلام كرده اند كه تمامی نقاط سرزمین های اشغالی تحت برد انبوهی از موشك های بالستیك جمهوری اسلامی ایران قرار دارد اما آنچه این روزها بواسطه پرتاب اولین ماهواره تصویربرداری ایران به فضا با نام "رصد" مهم جلوه می كند، توان ایران مبنی بر تصویر برداری از نقاط مختلف كره زمین توسط این ماهواره بومی كشورمان است.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۱:۱۷
دریاچه ارومیه کفن پوش شد/ طوفان نمک مخربتر از ریزگردهای عربی
بیش از 15 سال از هشدارهای زیست محیطی مبنی بر خشك شدن و نابودی دریاچه ارومیه می گذرد، اما به دلیل اجرایی نشدن یك طرح عملی برای برون رفت این تالاب از وضعیت بحرانی موجب شده دریاچه ارومیه رفته رفته رخت كفن بر تن كند.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۱:۰۷
چرا صحنه ی کشته شدن ابن زیاد نشان داده نشد؟
داوود میرباقری با حضور در برنامه پارک ملت در شبکه ی یک چرایی عدم نشان دادن کشته شدن ابن زیاد را توضیح داد.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۰۹:۲۵
دولت مالزی تمام بازداشت شدگان درگیری های اخیر را ازاد کرد
دولت مالزی با صدور دستوری تمام بازداشت شدگان ناآرامی ها و درگیری های روز شنبه را آزاد کرد
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۵
اولين تظاهرات در تهران قديم در چه زمانی اتفاق افتاد؟
نخستين بحران سياسي و اقتصادي در تهران اخير در فاصله سال 1277 تا 1287 ه‍.ق در زمان ناصرالدين شاه با بروز قحطي در تهران و شيوع بيماري و با شكل گرفتن هنگامي كه شاه از شكار برمي گشت، مردم شهر كه از گرسنگي به ستوه آمده بودند، راه وي را سد كردند و در مقابل چشمانش به يكي از نانوايي هاي شهر هجوم بردند.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۰۹:۱۵
تاريخ فلسفه معاصر ايران در محاصره آهن ها
چهارراه ولي عصر(عج)، پايين تر از پارك دانشجو در ميان شلوغي، دود و سر و صداي ماشين ها در گذر يكي، دو خيابان فرعي، ساختماني واقع است كه براي دانشجويان و علاقه مندان به فلسفه در حكم مامني امن به شمار مي آيد.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۵
وعده ی بقایی که هنوز محقق نشده است؛
ماجرای آوردن ارتش کوروش به ایران به کجا رسید؟
حميد بقايي نيز از همان زمان تا قبل از رفتنش از سازمان، وعده هايي براي بازگشت بقاياي اين ارتش به ايران داد. کار تا آنجا پيش رفت که وي سال گذشته پس از تحولات مصر و اميد به عادي سازي روابط دو کشور، خبر داد که پرونده بازگشت اين ميراث 2 هزار و 500 ساله روي ميز ايران و مصر است.
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۰ - ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان