کد خبر: ۳۱۳۸۲
تاریخ انتشار: ۵۷ : ۰۸ - ۲۲ تير ۱۳۹۰

استيلي: اميدوارم بتوانيم انصاري فرد را جذب کنيم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سرمربي پرسپوليس گفت: فهرستي که من در اختيار باشگاه قرار دادم با جذب کريم انصاري فرد کامل مي شود. حميد استيلي، در مورد آخرين وضعيت سرخپوشان پايتخت به سؤالات پاسخ داد.
* در خصوص آخرين وضعيت تيم بگوييد.
**خدا را شکر، اولادي هم به تيم ما پيوست. ما آرام آرام به سمت جلو حرکت مي کنيم و واقعا با توجه به نيازمان بازيکن مي گيريم.
*برخي بازيکناني که قبلا در پرسپوليس بوده اند توقع دارند در حال حاضر جذب تيم شوند، نظر شما در اين مورد چيست؟
**اين شرايط براي من خيلي سخت است. من واقعا دوست دارم به آنها کمک کنم ولي بايد شرايطي باشد که بتوانم اين کار را انجام دهم. آنها خودشان هم مي دانند که من جداي از فوتبال هر کاري از دستم بيايد انجام مي دهم اما اينجا وضعيتي دارد که بايد اين دوستان عزيز ما را درک کرده و به ما کمک کنند. من نمي توانم در پست هايي که بازيکن داريم دست به چنين کارهايي بزنم.
*پس از کش و قوس هاي فراوان بالاخره اولادي جذب پرسپوليس شد.

**اولادي از پول خيلي زيادي گذشت و به پرسپوليس آمد. اين بازگشت نشان مي دهد که دلش پرسپوليسي است. خيلي کمتر اين اتفاق مي افتد که يک بازيکن از پول خيلي زيادي صرف نظر کند و به تيم مورد علاقه اش بپيوندد و به قول دکتر زادمهر اولادي با 17 سال سن در پرسپوليس شکل گرفت. اميدوارم که اينجا بتواند به ما کمک کند و در زمينه فني و اخلاقي بتواند کمک حال تيم باشد.
*پس از جذب اولادي، وضعيت جذب کريم انصاري فرد به کجا رسيد؟
**پس از صحبتي که در کميته فني شد، خواستيم که هر دوي اين بازيکنان جذب شوند. اولادي جذب شد و اميدوارم بتوانيم انصاري فرد را هم جذب کنيم. از آقاي مايلي کهن خواهش کرديم بتواند با کريم انصاري فرد صحبت کند و اگر مايل باشد به پرسپوليس بيايد.
*در اين چند روز پاياني قبل از سفر به ترکيه چند بازيکن جذب مي شود و آيا گزينه هاي خارجي در اردوي ترکيه حضور خواهند يافت؟
**فهرستي که من در اختيار باشگاه قرار دادم با جذب کريم انصاري فرد کامل مي شود. همچنين مذاکره هايي را نيز با يکي، دو گزينه خارجي داشته ايم و يک دروازه بان سوم نيز به تيم ما اضافه خواهد شد. در مورد حضور بازيکنان خارجي در اردوي ترکيه نيز در حال انجام مکاتباتي هستيم که يک مهاجم با فيزيک خيلي بالا جذب کنيم و در خط مياني و خط دفاعي هم بازيکناني را از تيم ملي کشورهاي آفريقايي در نظر داريم تا آنها را به ترکيه بياوريم.
نظرات بینندگان