کد خبر: ۳۱۶۷۱
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۰۸ - ۲۵ تير ۱۳۹۰

نیکبخت به تیم دایی آمد/ انصاري فرد: دير شده اما با علي دايي اميدواريم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
2 بازيکن فصل گذشته تيم فوتبال استيل آذين براي حضور در يازدهمين دوره رقابتهاي ليگ برتر با تيم راه آهن به توافق رسيدند. حسين کاظمي و حسين کعبي عصر پنجشنبه پس از حضور در محل باشگاه راه آهن و برگزاري جلسه کوتاهي با محمدحسن انصاريفرد، با وي براي پوشيدن پيراهن تيم راه آهن به توافق رسيدند. اين دو قرار است بزودي قراردادشان را در هيئت فوتبال استان تهران به ثبت برسانند.
محمدحسن انصاريفرد در تماس با حسين هدايتي مالک باشگاه استيل آذين که کاظمي و کعبي بازيکنان تحت قرارداد اين تيم بودند، اجازه پيوستن اين دو بازيکن به تيم راه آهن را گرفت. اين در حالي است که شنيده مي شود کاظميان ، نيکبخت و برجلو هم در فهرست خريد دايي قرار دارند.
مدير عامل باشگاه راه آهن شرايط اين تيم را براي حضور در ليگ برتر دشوار خواند و گفت: اميدواريم با حضور علي دايي بتوانيم نتايج خوبي را در فصل پيش رو کسب کنيم.
محمدحسن انصاري فرد افزود: با وجود اينکه برخي از افراد با حضور در ورزش به دنبال مطرح کردن خود هستند اما تا به امروز اين شرکتي که مسؤوليت باشگاه راه آهن را برعهده گرفته است، چنين هدفي را دنبال نکرده و همه چيز در کمال آرامش در حالي پيگيري است.
مديرعامل باشگاه راه آهن از پرداخت مطالبات بازيکنان تيم فوتبال راه آهن خبر داد و گفت: شرکتي که امتياز باشگاه راه آهن را خريده است، 35 تا 40 درصد از مطالبات سال گذشته بازيکنان راه آهن را پرداخت کرده است. همچنين مسوولان اين شرکت در نظر دارند، جرايمي را که کميته انضباطي طي فصل گذشته براي ما درنظر گرفته است را پرداخت کنند و در اين راستا طي هفته پيش رو از افرادي که مطالباتي از باشگاه راه آهن دارند، دعوت مي شود تا براي دريافت طلب خود به باشگاه مراجعه کنند.
انصاري فرد با ابراز خرسندي از حضور دايي در تيم فوتبال راه آهن گفت: انتخاب دايي شروعي خوب براي باشگاه راه آهن است. با اينکه دير شده و از ديگر باشگاه هاي ليگ برتري عقب هستيم اما اميدواريم با حضور دايي نتايج خوبي را در ليگ برتر کسب کنيم.
مديرعامل باشگاه راه آهن يادآور شد: آقاي حسين هدايتي در ابتدا خواهان سهام باشگاه راه آهن شده بود اما به دلايلي در مزايده هاي اول و دوم شرکت نکرد تا اينکه شرکتي که در حال حاضر مالکيت باشگاه را در اختيار دارد، بدون رقيب سهام باشگاه راه آهن را خريد.
وي افزود: مسؤولان شرکتي که سهام باشگاه راه آهن را خريده است، هيچ مشارکت و ارتباطي با آقاي هدايتي ندارند و بصورت مستقل عمل مي کنند. اينها هيچ ارتباط و نسبتي با افرادي که متاسفانه اين روزها اسامي شان اعلام مي شود، ندارند!
مديرعامل باشگاه راه آهن با ابراز تشکر از سهامداران جديد اين باشگاه گفت: جاي تشکر دارد، اين دوستان علاوه براينکه تيم را در تهران حفظ کردند، رغبتي هم براي تغيير نام باشگاه راه آهن ندارند که جاي خوشحالي و تقدير دارد که قدمت 74 ساله راه آهن در فوتبال و ورزش کشور حفظ شد.
نظرات بینندگان