کد خبر: ۳۱۸۱۳
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۹ - ۲۶ تير ۱۳۹۰

انتخاب سوال برانگیز "مدیر ملی" در وزارت نفت

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
هرسال وزارت نفت 9نفر را به عنوان مدیر نمونه به جشنواره شهید رجایی معرفی می كند و امسال هم طبق روال گذشته این امر انجام شده است.

به گزارش خبرآنلاین،  نكته حائز اهمیت در این اتفاق این است كه یكی از این افراد به عنوان مدیرملی از سوی صنعت نفت به رئیس جمهور معرفی می شود و امسال قراراست شجاع الدین بازرگانی با این عنوان به جشنواره معرفی شود.

شجاع الدین بازرگانی تقریبا دو سالی است كه با حضور میركاظمی به وزارت نفت آمد و به عنوان مدیركل دفتر وزارتی مشغول به فعالیت شد.وی پیش از این سابقه حضور در نفت را نداشته و در وزارت بازرگانی مشغول به فعالیت بوده است.

گفتنی است برای این انتخاب كه از سوی میرمحمدصادقی معاون امور منابع انسانی وزارت نفت انجام شده استدلالی مطرح نشده است.

میرمحمد صادقی هم همانند مدیركل دفتر میركاظمی در نفت از وزارت بازرگانی به این وزارتخانه كوچ كرد.درآنزمان گلایه های زیادی به این انتصاب بود.چرا كه بسیاری معتقد بودند شخصی باید بر مسند مدیریت منابع انسانی تكیه بزند كه شناخت كافی را روی مردان نفتی و زحماتشان داشته باشد.وی خود از جمله كسانی بود كه در مقابل این انتقادها بر مطالعات و داشتن مقالات زیاد در خصوص منابع انسانی تاكید داشت.

در شرایطی كه ما مدیران نفتی در گرمای بیش از 50 درجه در مناطق و میادین نفتی فعال هستند  انتخاب یك مدیر ستادی و غیر متخصص در امور نفت سوال برانگیز است.
نظرات بینندگان