arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۰۴۵
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۵ - ۲۸ تير ۱۳۹۰

20 و 30 حاضر به پخش این گزارش نشد!

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ماجرای امر به معروف طلبه‌ای که با ضربات چاقو راهی بیمارستان شد، روز به روز از کم کاری برخی سازمان‌ها و دستگاه‌ها پرده بر می‌دارد.

به گزارش جهان، بعد از آنکه نزدیکان طلبه آمر به معروف و ناهی از منکر شب نیمه شعبان او را نزدیک به چهار ساعت در سطح شهر چرخاندند تا بالاخره بعد از ۱۷ بیمارستان، یکی حاضر شد که بدن نیمه جان او را پذیرش کند، اکنون صدا و سیما هم با رفتار خود نشان داد که شانه از زیر بار وظایفش خالی می‌کند.

برخی نزدیکان علی خلیلی در تماسی که با "جهان" داشتند اینگونه کم‌کاری صدا و سیما را توضیح دادند: فردای حادثه، یعنی روز نیمه شعبان از باشگاه خبرنگاران جوان به بیمارستان آمدند و از آقای خلیلی گزارش تهیه کردند. همچنین از بچه‌هایی که شب حادثه سر صحنه بودند هم خواسته شد تا به جام‌جم بروند و با آن‌ها هم مصاحبه شود.

"تعدادی از بچه‌ها به جام جم رفتند و مصاحبه دادند. خبرنگاران به ما گفتند که این گزارش را برای خبر ۲۰ و سی تهیه می‌کنند و قرار است از این بخش خبری پخش شود اما بعد از آن‌که هیچ خبری در ۲۰ و سی و دیگر بخش‌های خبری پخش نشد طی تماسی با مسئولین صدا وسیما متوجه شدیم که جلوی پخش گزارش گرفته شده است!"

این نزدیکان طلبه ناهی از منکر همچنین از انتشار مصاحبه با ضاربین ابراز نارضایتی کردند و گفتند: رسانه‌ها از زبان یکی از ضاربین نوشتند که آقای خلیلی تنها به دلیل بلند بودن صدای ضبط ماشین به آن‌ها تذکر داده در حالی که این گفته‌ها از اساس کذب است. در آن شب این اشرار قصد داشتند با استفاده از ناامنی که جامعه را فراگرفته، خانمی را به زور سوار ماشین خود کنند که آقای خلیل مانع از این کار شد و البته پاداشش را هم گرفت.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
0
0
آقا مگه تهران چه خبره . ما تنمون از این خبرهای ناگوار توی شهرستان میلرزه /
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
0
5
این روزا اگه دیدی یه زنی رو تو خیابون دارن لخت میکنن. راهتو بکش و برو ،والا خونت پای خودته.
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۸
0
0
راهشو پیدا کردم. هیشکی از خونه بیرون نره تا هیش اتفاقی براش نیفته! دلاورمردان امنیتی هم در خیابونها مراقب چراغ برقها باشند!
علی
|
UNITED STATES
|
۰۲:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
0
0
دمشم گرم.......خدا هم خیرش بده!!!!!!!!!!!
نظرات بینندگان