کد خبر: ۳۲۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۲۰ - ۲۸ تير ۱۳۹۰

پژمان نوری: به خاطر اتفاقات فینال جام حذفی به پرسپولیس نرفتم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 فارس نوشت:

هافبک تیم ملی فوتبال گفت:‌ در جلسه‌ با استیلی و کاشانی اعلام کردم که به احترام هواداران ملوان نمی‌توانم به پرسپولیس بیایم.

پژمان نوری درباره حرف و حدیث‌های اخیر مبنی بر حضورش در پرسپولیس گفت: من حرف خاصی با پرسپولیسی‌ها برای پیوستن به این تیم نزدم. دو بار با حبیب کاشانی و استیلی حرف زدم اما با مستنداتی که داشتم به آنها ثابت کردم که نمی‌توانم پرسپولیسی شوم. طرف قرارداد حال حاضر من الامارات امارات است و من نمی‌توانم از این تیم جدا شوم و کار دیگری انجام دهم.

این بازیکن در جواب این سؤال که چه دلایلی برای پرسپولیسی‌ نشدن داشتید، گفت: وقتی با استیلی و کاشانی حرف زدم خود آنها شاهدند نه درباره پول حرف زدم و نه درباره مسائل دیگر فقط گفتم با توجه به اتفاقات فینال جام حذفی در انزلی به احترام ملوان و مخصوصا هواداران خونگرم و دوست داشتنی این تیم نمی‌توانم به پرسپولیس بیایم و دلیل اصلی نیز فقط همین بود. خود پرسپولیسی‌ها هم می‌توانند شهادت بدهند.

نوری گفت: پس از اینکه متوجه شدم نمی‌توانم با ملوانی‌ها توافق برسم با الامارات قرارداد بستم. خود مسئولان ملوان هم می‌دانند که اولویت من این تیم بود اما بخاطر برخی مسائل تصمیمم عوض شد ولی آقایان طوری در داخل شهر علیه من جبهه‌گیری درست کردند تا به مردم اطلاعات غلط بدهند. با این حال مردم انزلی آنقدر فهیم هستند تا همه چیز را متوجه شوند. مردم انزلی می‌دانند که نوری متعلق به انزلی است و قلب و جانش برای آنان می‌تپد.

وی ادامه داد: اجازه بدهید درباره جدا شدنم از ملوان به طور شفاف حرف بزنم تا هواداران این تیم همه چیز را بدانند. در روزهای ابتدایی نقل و انتقالات بود که به دیدار پورغلامی رفتم به او گفتم پیشنهاد بسیار عالی از الامارات امارات دارم اما اگر ملوان تیم خوبی ببندد و در حد آسیا باشد در این تیم می‌مانم و خدمت می‌کنم. وقتی دیدم با سالارزاده و برخی بازیکنان ملوان قرارداد امضا نشد و تفکرات در این مورد است که با بازیکنان درجه 2 و 3 که در حد ملوان نیستند قرارداد بسته شود، متوجه شدم که اهداف باشگاه چیست و پیش خودم گفتم بهتر است بروم چون برای آقایان موفقیت ملوان اهمیتی نداشت.

هافبک تیم ملی فوتبال در ادامه گفت: هواداران ملوان بدانند آقایان اصلا به حرف من اهمیت ندادند. سر همین جریان بود که من هم گفتم یک سال به زندگی‌ام برسم بهتر است. اگر من تا 2 روز صبح تا شب حرف می‌زدم فایده‌ای نداشت، چون مسئولان ملوان نمی‌خواستند کاری انجام دهند اما با اطلاعات غلط هواداران خواستند من را رو در روی آنها قرار دهند.

وی ادامه داد: هر روز اعلام می‌کنند که می‌خواهیم نوری را به ملوان برگردانیم. آیا شما نمی‌دانید که من با الامارات قرارداد دارم؟‌ چرا با احساسات مردم بازی می‌کنید؟ چرا روز اول به شما گفتم از الامارات پیشنهاد دارم کسی توجه نکرد و حالا دوست دارند با اخبار اشتباه به مردم بگویند ما سعی کردیم اما نوری در ملوان نماند ولی هواداران ملوان بدانند این حرف‌ها کاملا اشبتاه است.

نظرات بینندگان