کد خبر: ۳۲۳۱۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ : ۱۵ - ۳۰ تير ۱۳۹۰

حمایت كیهان از ائتلاف اخراجی های دولت درانتخابات

جبهه پایداری انقلاب اسلامی به زودی با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت می كند و همایش سراسری آن نیز هفته آینده برگزار خواهد شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
كیهان نوشت: جبهه پایداری انقلاب اسلامی به زودی با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت می كند و همایش سراسری آن نیز هفته آینده برگزار خواهد شد.

در این جبهه افرادی از همكاران قبلی دولت های نهم و دهم، برخی اعضای فراكسیون انقلاب اسلامی مجلس، برخی اعضای قرارگاه عمار و برخی از شخصیت های مطرح سیاسی كشور حضور دارند.

موسسین این جبهه چندی پیش با آیت الله مصباح یزدی، آیت الله خوشوقت و آیت الله یزدی دیدار كرده اند. همچنین اعضای این جبهه پیشنهاد كرده اند كه دو نفر از میان آنها به عنوان نماینده این جبهه به كمیته 3 نفره اضافه شود.

«رابطه با خدا براساس اخلاص، رابطه با ولی خدا براساس تبعیت و رابطه با مردم براساس صداقت و خدمتگذاری، مرزبندی با فتنه 88، مرزبندی با گروه انحرافی و مرزبندی با خواص مردود جزء شاخصه های اصلی موسسین جبهه پایداری است.»

جبهه پایداری انقلاب اسلامی به زودی با صدور بیانیه ای اعلام موجودیت می كند و همایش سراسری آن هفته آینده برگزار خواهد شد.

بنابه اطلاعات موجود این جبهه بنا دارد در چارچوب گروه 8+7 فعالیت كند، اما ناظران سیاسی می گویند وزن اجتماعی این جبهه از دیگر گروه های حاضر در 8+7 بسیار بیشتر است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
قاسم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
0
2
آقای ده نمکی! بشتاب که غفلت موجب پشیمانی است.
این بار با " اخراجی های دولت " گیشه ای رویایی تر از پیش در راه است؛ نگران هیچ چیز هم نباش؛ چون شما که اصولا" با مشکلی مواجه نخواهی شد. اگر هم احیانا" بحثی پیش اومد، همه جوره روی حمایت آقای شریعتمداری حساب کن!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
0
2
حاج حسین حمایت کنه حله
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
0
1
همينكه اول كار خدمت آقايان مصباح و يزدي و خوشوقت شرفياب شدند كافيه !! همه چيز روشن شد !!! ميگن خدا نجار نيست ولي خوب بلده در و تخته را بهم بچسباند!! رابطه با خدا بر اساس اخلاص؟؟؟؟؟
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۱
0
0
از كجاي اين خبر استنباط فرموده ايد كه كيهان از جبهه مزبور حمايت كرده است ؟!!!
نظرات بینندگان