arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۳۲۰
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۲۹ : ۱۵ - ۳۰ تير ۱۳۹۰

آب "هامون شهر" قطع شده است

رئيس شوراي اسلامي هامون شهر گفت: در پي چهار روز قطعي آب، گرماي طاقت فرسا و توفان‌هاي شن نه تنها لبان مردم بلكه هامون شهر نيز خشكيد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فارس: رئيس شوراي اسلامي هامون شهر گفت: در پي چهار روز قطعي آب، گرماي طاقت فرسا و توفان‌هاي شن نه تنها لبان مردم بلكه هامون شهر نيز خشكيد.

غلامرضا قورزايي پيش از ظهر امروز در نشستي با اعضاي شوراي اسلامي هامون شهر اظهار داشت: چهار شبانه‌روز است كه آب شرب هامون شهر به طور كامل قطع شده و مردم منطقه در انتظار قطره‌اي آب شرب به سر مي‌برند.

وي افزود: پيش از اين نيز آب در اين منطقه نوسان داشت و جيره‌بندي مي‌شد اما به هر حال در ساعاتي از شبانه‌روز آب براي مردم مهيا بود، متأسفانه چهار روز است كه آب شرب مردم منطقه قطع شده به گونه‌اي كه براي انجام كارهاي روزانه و سطحي از آب نهرها و زهكش‌ها استفاده مي‌كنند كه آلوده بوده و ممكن است بيماري‌هاي خطرناكي ايجاد شود.

رئيس شوراي اسلامي هامون شهر ادامه داد: با توجه به گرماي شديد، توفان‌هاي شن و ماسه بادي‌ها، اوضاع فعلي اين شهر بسيار بغرنج است.

قورزايي از مسئولان آبفاي شهري زابل خواست با توجه به مراجعه بيش از حد مردم به اعضاي شوراي شهر و گله و شكايات مختلف آنها مبني بر نبود آب، هرچه زودتر اقدام كرده و به موضوع رسيدگي كنند زيرا اين امر از توان و طاقت مردم خارج شده و به ستوه آمده‌اند.

وي تصريح كرد: مسئولان وعده داده‌اند از طريق تانكر، آب مورد نياز مردم منطقه را تأمين كنند اما اين امر در حد حرف و سخن باقي مانده و هنوز اجرايي و عملي نشده است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
0
0
البته اگر خودمان برای صحت خبر اقدام میکردیم بهتر بود چون با سابقه ای که من از فارس سراغ دارم . ایشان براحتی حرفهای غیر واقع را بیان میکنند در بعضی از جاها که حرف راست میزنند و درد ملت را منتقل میکنند باز هم من شک میکنم که این درست نیست چه کنم که تاثیر خودش را گذاشته.وحکایت چوپان دروغگو ست که حتی حرف راست را هم باور نمیکنیم.
خبرنگار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
0
0
فوری » فوری " مهم مهم مهم و فوری برای نجات جان فوتبالیست بوشهری دعا کنید+ گزارش تصویری / سید محسن حسینی فوتبالیست شهرستان جم استان بوشهر در اوج دوران جوانی به علت تومور بدخیم مغزی سرطان مغر هم اکنون در بخش ای سی یو استروک بیمارستان مرکزی شیراز بستری و مدت هشت روز است که وی در کما به سر می برد دکتر وی خانواده او را نا امید کرده اند اما امید ما به خدای بزرگ است لذا از شما خواهشمندیم ضمن اطلاع رسانی از همه مردم بخواهید برای این سید دعا کنند
مادر پیر وی درب بیمارستان منتظر سلامتی فرزندش می یاشد
نظرات بینندگان