arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۸۱۳
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۱ - ۰۴ مرداد ۱۳۹۰

خواهر احمدی نژاد: قرارداد هایپراستار شبیه قرارداد ترکمن چای است

پروین احمدی‌نژاد در جلسه امروز شورای شهر با اعتراض به قرارداد اجاره 20 ساله بین شرکت هایپراستار و شهرداری گفت: اجاره 20 ساله جای سئوال دارد؛ این قرارداد با طرف خارجی شبیه قرارداد ترکمن چای است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پروین احمدی‌نژاد در جلسه امروز شورای شهر با اعتراض به قرارداد اجاره 20 ساله بین شرکت هایپراستار و شهرداری گفت: اجاره 20 ساله جای سئوال دارد؛ این قرارداد با طرف خارجی شبیه قرارداد ترکمن چای است.

 به گزارش مهر، مهدی چمران در سیصد و نودمین جلسه شورای شهر تهران با اشاره به سالروز عملیات مرصاد گفت: در این عملیات منافقین با سلاح تا نزدیکی‌های کرمانشاه پیش آمدند اما مردم در مقابل هجوم آنها ایستادگی کردند. این حرکت از آن جهت ارزشمند است که مردم در مقابل بخش عمده‌ای از منافقین که قصد داشتند به سرعت به تهران بیایند و به خیال خام خود پایان حکومت اسلام را رقم بزنند ایستادگی کرده و یک پیروزی بزرگ را برای کشور رقم زدند.

در ادامه این جلسه اعتراض فرمانداری تهران به متن مصوبه تایید و تنفیض کلیه آرای صادره از سوی شورای شهر تهران در خصوص احراز باغات و مجوزات صادره مبنی بر انتقال یا جابجایی درختان بررسی شد که رئیس شورای شهر در این رابطه گفت: سال گذشته در مجمع تشخیص مصلحت مصوب شد شورای شهر مرجع تصمیم گیری برای تشخیص باغات باشد. پیش از این وزارت مسکن عهده دار این مسئولیت بود و دیوان عدالت نیز بر همین اساس همه آرای شورای شهر را نقض می‌کرد که پس از تصویب این قانون وضعیت مشخص شد.

وی ادامه داد: مشکل اصلی در این خصوص پرونده‌هایی است که هنوز باز است و اعتقاد دارند باید براساس قانون گذشته برای آنها تصمیم گیری شود.

پاسخ شورای شهر به فرمانداری به تصویب اعضای شورا قرار گرفت.

در ادامه این جلسه گزارش حسابرسی قانونی در خصوص رسیدگی به عملکرد مالی شهرداری منطقه 5 برای سال مالی منتهی به 30 اسفند سال 87 مورد بررسی قرار گرفت.

پروین احمدی‌نژاد به قرارداد اجاره 20 ساله بین شرکت هایپرمارکت و شهرداری اعتراض کرد و گفت: اجاره 20 ساله جای سئوال دارد این قرارداد با طرف خارجی شبیه قرارداد ترکمن چای است مگر این زمین ارزش افزوده ندارد.

چمران در این رابطه گفت: ماهیت این قرارداد نیازمند بحث طولانی است همچنین چندین بار این قرارداد در شورا اصلاح شده و برای خسارت ناشی از قرارداد ثابت مسایلی در نظر گرفته شده است.

احمدی‌نژاد در پاسخ گفت: به طور معمول قراردادها یک ساله است و حتی اگر طرف قرارداد ثابت باشد باید به طور سالانه تمدید شود. با توجه به اینکه طرف مقابل یک شرکت فرانسوی است باید در خصوص کل قرارداد بررسی بیشتری صورت گیرد.

چمران نیز در پاسخ به احمدی نژاد گفت: بررسی محتوای قرارداد با هایپرمارکت نیازمند جلسه‌ای جداگانه است.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۱
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۳:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۴
0
15
شما طرح بهتر بدین که این بابا ورشکسته بشه خودش میره. طرح دارین بدین بسم ا... فقط شعار ندین.
نسل سوخته
|
France
|
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۴
0
14
فکر نمکنی چندتا قراداد که در این دولت بسته شده یا همین حق رژیم حقوقی دریای خزر که آب وخاک مملکت است بیشتر شبیه ترکنچای باشه.اینجا که توش واسط نون نیست دادت در اومده!
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۴
0
9
باسلام و احترام
معلوم شد شما هم از اقتصاد ، سرمایه داری و سرمایه گذاری هیچ سر رشته ای ندارین .
بهتره قبل از صحبت کمی مطالعه در این زمینه ها داشته باشین که خدایی نگرده مورد تمسخر اجانب نشید
ناشناس
|
Taiwan, Province of China
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۴
0
14
چشم نداران یه فروشگاه خصوصی درست و حسابی‌ رو ببینن
نظرات بینندگان