arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۸۱۶۳
تاریخ انتشار: ۲۲ : ۱۷ - ۱۲ اسفند ۱۳۹۵

قاتل مرد سوخته دستگیر شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ساعت 24-نیروی انتظامی موفق شد در ۲۴ ساعت قاتل مرد سوخته اهوازی را شناسایی و دستگیر کند.

روز سه شنبه انتشار تصاویری دلخراش از آتش زدن مردی در خوردو خود در پارک گمبوعه در نزدیکی اهواز باعث وارد آمدن شوک مردم خوزستان شد.


اینکه این تصاویر زجرآور چگونه به بیرون و شبکه های اجتماعی درز پیدا کرده اند خود بحث مفصلی است ولی انتشار این تصاویر دلخراش که جسد مردی را به صورت کاملا سوخته نشان می داد و قسمتی از پاها و دستهایش بر اثر سوختگی کاملا از بین رفته بود به شدت باعث جریحه دار شدن احساسات مردم شد.

طبق تصایر منتشر شده، مردی حدود ۲۵ تا ۳۰ ساله با دست های بسته در صندوق عقب خودرو پژو پارس خود به شدت سوخته بود. ظاهرا قاتل یا قاتلان پس از کشتن مقتول دست و پاهای وی را بسته و برای رد گم کردن وی را در صندوق عقب قرار داده و خودور را آتش زده اند ولی بعد از حضور آتش نشانی و مهار آتش، بقایای جسد کاملا مشخص بود.

در همین زمینه سرهنگ سیدمحمدصالحی جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان با اشاره به اینکه قاتل در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر شد، اعلام کرد: قاتل پس از کشتن مقتول، جسد وی را در صندوق عقب خودرو سواری انداخته بود.

وی گفت: قاتل برای رد گم کنی اقدام به آتش زدن خودروی حامل جسد کرده است.

سرهنگ صالحی تصریح کرد: اقدامات شناسایی و تعیین هویت جسد و سایر اقدامات پلیسی انجام شد و پیگیری موضوع به صورت جدی در دستور کار پلیس قرار گرفت .

جانشین فرمانده انتظامی استان خوزستان اظهار کرد: با همکاری و تعامل لحظه به لحظه پلیس و مقامات قضایی در کمتر از ۲۴ ساعت احدی از مظنونین به قتل را در شهرستان اهواز شناسایی و در بامداد چهارشنبه در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر و تحویل مقامات قضایی شد و با  قرار قانونی روانه زندان شد.

وی افزود: تلاش  پلیس برای مشخص شدن جزئیات قتل ادامه دارد.

 پارک گمبوعه در نزدیکی اهواز در مدت اخیر همواره آبستن حوادث دلخراش بوده و به نظر می رسد مسئولان برای بالا بردن ضریب امنیت در این پارک جنگلی باید تلاش بیشتری از خود نشان دهند تا این مکان به محلی امن برای جانی ها و خلافکارها تبدیل نشود.
منبع: مهر
نظرات بینندگان