arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۸۷۹۵
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۰ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۵

قتل دلخراش ٢ کودک به دست پدر

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 پدری که دو فرزند خود را با ضربات چاقو به قتل رسانده ‌بود، ١٨ ساعت بعد از ارتکاب جنایت به وسیله مأموران پلیس بازداشت شد.
 
به گزارش شرق، ساعت دوو‌نیم صبح پنجشنبه زنی هراسان و مضطرب به مأموران خبر داد که دو فرزند سه و ١٠ ساله‌اش که هر دو دختر هستند، به قتل رسیده‌اند. این زن ادعا کرد شوهرش دست به این کار زده ‌است و گفت: او عصبانی شد و هر دو فرزندم را با ضربات چاقو به قتل رساند و از خانه فرار کرد.
 
با توجه به آنچه این زن گفت، مأموران بلافاصله به خانه او رفتند و اجساد دو کودک را که غرق در خون بودند، پیدا کردند. بررسی‌های مأموران نشان داد اختلافاتی بین زن و شوهر وجود داشته‌ است و تا پیش از این هم پدر دو کودک نسبت به آنها خشونت‌هایی اعمال کرده‌ است، همچنین متوجه شدند او چندین بار هم همسرش را کتک زده ‌است. ادامه این تحقیقات نشان داد مرد متهم به فرزندکشی دقایقی بعد از اینکه فرزندانش را به قتل رسانده، از خانه متواری شده ‌است.
 
به دستور بازپرس ویژه رسیدگی‌کننده به این پرونده، اجساد دو کودک به پزشکی قانونی انتقال یافت و تحقیقات برای پیداکردن متهم آغاز شد.
 
این در حالی بود که به دلیل وخامت حال مادر بچه‌ها ادامه بازجویی از او امکان‌پذیر نبود. بنابراین مأموران همه توان خود را برای شناسایی و بازداشت پدر متهم به کار بردند.
 
بعد از ساعت‌ها تحقیق معلوم شد متهم بعد از فرار از خانه سوار بر ماشینی که داشته‌ است، خود را در یکی از محله‌های خارج از شهر تبریز مخفی کرده و قصد دارد از آنجا نیز به سمت مرز رفته و از کشور خارج شود. با ردیابی، مأموران موفق شدند ماشین و سپس محل مخفی‌شدن متهم را شناسایی کنند و او را تحت تعقیب قرار دهند.
 
هنوز دقایقی از محاصره مخفیگاه متهم نگذشته‌ بود که این مرد متوجه حضور مأموران شد و قصد داشت با ماشینش فرار کند. اما مأموران با قانون به‌کارگیری سلاح به سمت ماشین متهم شلیک و آن را متوقف کردند و سپس ماشین متهم را محاصره و او را بازداشت کردند. متهم بلافاصله به اداره آگاهی انتقال یافت و با حضور بازپرس تحقیقات از وی آغاز شده‌ است.
 
وی در بازجویی‌های اولیه اتهامات خود را قبول کرده و تحقیقات در این خصوص ادامه دارد. این در حالی است که پزشکی قانونی در اولین گزارشی که ارائه داده، عنوان کرده ‌است علت مرگ دو کودک ضربات عمیقی بوده ‌است که با کارد بر بدن آنها وارد شده و خونریزی شدید ناشی از این جسم برنده و نوک‌تیز و پارگی عروق حیاتی علت اصلی مرگ بوده ‌است. تحقیقات از این پدر متهم به قتل درباره انگیزه اصلی او همچنان ادامه دارد.
نظرات بینندگان