arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۸۹۶۰
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۱۷ - ۱۵ اسفند ۱۳۹۵

درخواست فوری کادر پزشکی استقلال از منصوریان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های کادر فنی استقلال در طول این فصل مصدومیت‌های پی‌درپی بازیکنان بوده است.
 
به گزارش انتخاب، از ابتدای فصل تاکنون اغراق نباشد همه بازیکنان استقلال یک بار هم شده از ناحیه پشت پا دچار آسیب‌دیدگی شده‌اند. مکویان، جابر، رضایی، رابسون، حقدوست، پادوانی، رضایی، برزای، ابراهیمی و خسرو حیدری در طول فصل جاری دچار مصدومیت مشترک از ناحیه پشت پا شدند و مدتی را زیر نظر کادر پزشکی تیم به مداوا پرداختند. آخرین مصدومان آبی‌ها از ناحیه پشت پا مکویان و حقدوست بودند که از پنج‌شنبه در اختیار کادر فنی گذاشته شدند. نکته جالب اینکه علت اصلی این مصدومیت به کیفیت پایین چمن و سفتی زمین کمپ زنده‌یاد حجازی برمی‌گردد.
 
شنیدیم کادر پزشکی استقلال بارها این مسئله را به کادر فنی گوشزد کرده و گفته در صورت امکان تمرین را در محل دیگری برگزار کنید. البته این بدان معنا نیست که کادر فنی به توصیه‌های کادر پزشکی تیم بی‌تفاوت بوده اما سابقه مصدومیت‌های بازیکنان استقلال نشان می‌دهد بیشتر این مصدومیت‌ها در روزهایی رخ داده که تیم در کمپ تمرین داشته است.
 
استقلالی‌ها سال‌هاست با مشکل زمین تمرین مواجه هستند و این مسئله به این فصل خلاصه نمی‌شود. با همه این تفاسیر منصوریان هیچ علاقه‌ای ندارد تا پایان فصل مهره‌های کلیدی‌اش را به خاطر یک علت مشترک از دست بدهد و در اوج حساسیت بازی‌های لیگ از وجود آنها محروم شود. شاید این درخواست کادر پزشکی آبی‌ها موجب شود تا منصوریان فکری به حال زمین تمرین تیمش کند.
منبع:روزنامه خبر ورزشی
نظرات بینندگان