arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۹۱۱۸
تاریخ انتشار: ۰۳ : ۱۰ - ۱۶ اسفند ۱۳۹۵

تجاوز به جوانی که عاشق بازیگری بود

پسرجوان که دانشجوی رشته بازیگری است در سودای بازی در تله فیلم، قربانی نقشه سیاه مردان جوان شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پسرجوان که دانشجوی رشته بازیگری است در سودای بازی در تله فیلم، قربانی نقشه سیاه مردان جوان شد.


  ایران نوشت: قربانی جنایت سیاه که میلاد نام دارد، برای ادامه تحصیل در رشته بازیگری و رسیدن به آرزوهایش نیاز به پول داشت. به همین خاطر به یک سفره خانه سنتی در غرب تهران رفت و درخواست کار کرد.بدین‌ترتیب او با سهیل - کارگر- آشنا شد.
 
دو ماه از این دوستی گذشته بود که سهیل با میلاد تماس گرفت و پیشنهاد وسوسه‌کننده‌ای به او داد. سهیل گفت: «دوستی دارم که در حال ساختن تله فیلم است و نیاز به سیاهی لشکردارد. ازآنجا که دوست‌داری در فیلم بازی کنی، تو را به دوستم شهرام معرفی کردم. آن‌طور که او به من قول داده، بعد از چند بازی در نقش سیاهی لشکر می‌تواند تو را به‌عنوان بازیگر به کارگردانان مطرح سینما و تلویزیون معرفی کند و به سادگی می‌توانی به شهرتی که می‌خواهی دست پیدا کنی.»

بدین‌ترتیب صبح روز حادثه میلاد طبق قرارقبلی به دیدن سهیل و دوستانش در محل فیلمبرداری رفت. بعد هم همگی سواربرخودروی پراید مشکی راهی شرق تهران شدند. اما پس از ورود به جنگل، سه پسرشروربا تهدید وارعاب، میلاد را مورد آزار و اذیت قرار داده و گوشی تلفن و 200 هزار تومان پولی که به همراه داشت را به سرقت بردند. پسران خشن؛ لحظاتی بعد سوار بر خودروی پراید شده و پس ازرها کردن قربانی جنایت سیاه در جنگل‌های سرخه حصار متواری شدند.

دقایقی بعد هم میلاد خود را به کنار جاده رساند وبا کمک یک راننده تاکسی راهی کلانتری شد و راز جنایت سیاه را برملا کرد.

بدین‌ترتیب پرونده‌ای در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای ویژه سرقت پایتخت تشکیل شد و بازپرس «علی وسیله ایرد موسی» دستور تحقیقات تخصصی در این خصوص را صادر کرد.

در بررسی‌های صورت گرفته مشخص شد که سهیل مدت هاست سفره خانه سنتی را ترک کرده و همکارانش اطلاعی از او ندارند. بدین ترتیب با کمک شاکی جوان، تصویر چهره نگاری شده متهم فراری به‌دست آمد و کارآگاهان موفق شدند پسر جوان را مدتی بعد در یکی از محله‌های غرب پایتخت دستگیر کنند.

سهیل زمانی که در مقابل بازپرس ایستاد ابتدا منکر جنایت سیاه شد اما در ادامه تحقیقات لب به اعتراف گشود.درادامه همدستان‌اش نیزبا ردیابی‌های پلیسی بازداشت شده و به جرم خود اعتراف کردند.درحال حاضربازجویی‌های فنی ازتبهکاران ادامه دارد.
نظرات بینندگان