arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۹۵۵۵
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۹ - ۱۷ اسفند ۱۳۹۵

شکایت مایلی‌کهن از جو جنجالی ورزشگاه وطنی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) : سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی می گوید که یک دلال بعد از بازی به داور اهانت کرده و به همین دلیل با او درگیر شده است.

به گزارش انتخاب، محمد مایلی کهن سرمربی تیم فوتبال ملوان بعد از دیدار با نساجی مازندران گفت: چقدر امروز اهانت کردند. زمانی که نیمه دوم ایمان صادقی به زمین آمد فحش زن و بچه به او دادند. دیروز تمرین ما را به هم زدند و لیدرهای نساجی می‌خواستند با صادقی درگیر شوند. در ابتدای نیمه دوم جلوی چشم صادقی ترقه زدند و او مصدوم شد. هزار نفر دور زمین بودند اما کسی جلوی این حواشی را نگرفت.

وی افزود: امروز همه کار کردند تا بازی را ببرند. توپ‌جمع‌کن‌ها پس از اینکه نساجی جلو افتاد توپ نمی‌دادند، نمی‌دانم آخر این فوتبال به کجا خواهد رسید. بازیکنان باهم مشکلی نداشتند، اما هواداران اینقدر اشیاء پرتاب کردند.

آنها از حسن‌زاده رئیس کمیته انضباطی گرفته تا به داور مسابقه و بازیکن‌ها توهین کردند. این پیروزی مبارک نساجی باشد. من آدمی نیستم که تحمل باخت نداشته باشم و با یک شکست زمین و زمان را به هم نمی‌دوزم، اما این همه استعداد در این مملکت است، اما یکسری افراد نمی‌خواهند جوانان ما رشد کنند. باور کنید جوانان ما طلا و حتی سوپرطلا هستند. اهانت‌های امروز خیلی وقیحانه بود. این شهر قهرمانانی چون بهداد سلیمی را دارد.

سرمربی تیم ملوان بندرانزلی در خصوص درگیری با رمضانی مدیرعامل نساجی پس از پایان این مسابقه اظهار داشت: رفتم که به داور خسته‌نباشید بگویم که دیدم یک دلال به داور اهانت می‌کند. من انسان هستم و وظیفه انسانی‌ام می‌گوید از داور طرفداری کنم. کجای دنیا یک دلال راحت به کنار زمین می‌آید؟ این دلال تا به حال هزار تیم عوض کرده و اندازه چند مربی و بازیکن تیم‌های خود را تغییر داده است.

منبع: تسنیم
نظرات بینندگان