arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۹۸۰
تاریخ انتشار: ۳۷ : ۲۲ - ۰۵ مرداد ۱۳۹۰

"احمدی نژاد شرایط و نظرات سپاه و سردار قاسمی را برای حضور در کابینه پذیرفته"

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حضور سردار قاسمی در کابینه با فراز و نشیب های فراوان روبرو است، گفت: رئیس جمهور شرایط و نظرات سپاه و سردار قاسمی را برای حضور در کابینه پذیرفته است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مهر: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی حضور سردار قاسمی در کابینه با فراز و نشیب های فراوان روبرو است، گفت: رئیس جمهور شرایط و نظرات سپاه و سردار قاسمی را برای حضور در کابینه پذیرفته است.

حسن کامران با اشاره به نظر مثبتش به وزیر پشنهادی دولت برای تصدی وزارتخانه نفت تصریح کرد: سردار قاسمی دانش حضور در وزارت نفت را دارد چون پروژه های بزرگی را در کشور از قبیل پروژه های پالایشگاهی و پتروشیمی اجرا کرده است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی پیرامون وجود نام سردار قاسمی در لیست تحریم مقامات ایرانی که از طرف مقامات آمریکا منتشر شده است، اظهار داشت: لیست هایی که آمریکا و صهیونیست ها اعلام می کنند شوخی است آمریکا از این لیست ها زیاد تهیه می کند در مباحث دیپلماسی این مشکلات قابل حل است و خللی در روند کار ایشان ایجاد نمی کند.

کامران با اشاره به اینکه حضور سردار قاسمی در لیست وزیران پیشنهادی دولت با فراز و نشیب های فراوان رو به رو بوده است تصریح کرد: سپاه پاسداران با حضور فرمانده هانش در دولت مشکلی ندارد، سپاه و سردار قاسمی شرایط و نظرات خود برای حضور در دولت اعلام کرده اند و رئیس جمهور نیز پذیرفته است.

وی تاکید کرد: سردار قاسمی رای اعتماد نمایندگان را جلب می کند.

کامران با اشاره به اینکه محمد عباسی احتمالا رای اعتماد نمایندگان را جلب نمی کند، گفت: عباسی تجربه ای در زمینه وزارت ورزش و جوانان ندارد و در وزارت تعاون نیز عملکرد مثبتی نداشته است ، نمایندگان به وی را اعتماد نخواهند داد.
نظرات بینندگان