arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۲۹۸۹۲
تاریخ انتشار: ۰۰ : ۰۹ - ۱۹ اسفند ۱۳۹۵

شگرد عجیب مرد سارق برای فریب زنان

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مرد راننده خود را طلافروش معرفی کرد و به من گفت از من خوشش آمده ‌است. وقتی که دید به او محل نمی‌گذارم، با ماده‌ای من را بیهوش کرد و مورد آزار و اذیت قرار داد.
 
مرد جوان که برای سرقت از زنان، خود را طلافروش معرفی می‌کرد و اموالشان را به سرقت می‌برد، در دادگاه کیفری استان تهران محاکمه می‌شود.

 شکایت از این مرد اوایل سال جاری به مأموران داده‌ شد و براساس اولین شکایت زنی جوان مدعی ‌شد یک راننده او را مورد آزار و اذیت قرار داده و اموالش را به سرقت برده‌ است. این زن گفت: من به‌عنوان مسافر سوار ماشین این مرد شدم و او به من گفت که طلافروش است. از من خوشش آمده ‌است و به من ابراز محبت کرد. سپس من را به منطقه‌ای خلوت برد و به زور مورد تعرض قرار داد و از من فیلم گرفت و هرچه داشتم با خودش برد.

بعد از این شکایت زنان دیگری هم به مأموران مراجعه کردند و مدعی شدند از سوی مرد راننده‌ای که خود را طلافروش معرفی کرده ‌است، مورد آزار و اذیت قرار گرفته‌اند و اموالشان به سرقت رفته ‌است. مدتی بعد مأموران با نشانه‌هایی که شاکیان داده‌ بودند، مرد راننده را شناسایی و بازداشت کردند. این مرد به سرقت اموال زنان اعتراف کرد اما گفت تعرض کار او نبوده ‌است و شاکیان دروغ می‌گویند.


با توجه به مطرح‌شدن مسئله تعرض، این پرونده به دادگاه کیفری استان تهران فرستاده و شعبه هشتم مسئول رسیدگی به آن شد. قضات رسیدگی‌کننده شاکیان را احضار و یک به یک شکایت آنها را گوش کردند. یکی از شاکیان گفت: مرد راننده خود را طلافروش معرفی کرد و به من گفت از من خوشش آمده ‌است. وقتی که دید به او محل نمی‌گذارم، با ماده‌ای من را بیهوش کرد و مورد آزار و اذیت قرار داد.


زن دیگری به قضات گفت: وقتی مرد راننده به من ابراز علاقه کرد و گفت از من خوشش آمده، پیشنهاد داد که با هم به خرید برویم و من هم قبول کردم. او می‌خواست برایم لباس بخرد، وقتی برای پرو لباس وارد اتاق پرو شدم، او کیف و وسایل من را گرفت و وقتی بیرون آمدم، دیدم رفته ‌است؛ او هرچه وسیله داشتم با خودش برده ‌بود.


شاکی دیگری گفت: وقتی سوار ماشین این مرد شدم، یکدفعه گفت که حالش بد شده و دیگر نمی‌تواند رانندگی کند. من هم خیلی ترسیدم، وسایلم را در ماشین گذاشتم و پیاده شدم که برایش چیزی بخرم که او هم یکدفعه گاز داد و رفت.


بعد از اینکه شش زن شکایت خود را عنوان کردند، متهم در جایگاه حاضر شد. او گفت: من این گفته‌ها را قبول ندارم. اینها دروغ است، من فقط سرقت را قبول دارم. با توجه به انکار متهم، هیئت قضات دستور تحقیقات جدید را صادر کردند.
نظرات بینندگان