arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۳۰۶۴۷
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۲۱ - ۲۱ اسفند ۱۳۹۵

اطلاعات جالب درباره اقوام ترامپ در روسیه

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ولادیسلاو ماروزرف، شهروند شهر کالوگا در روسیه ادعا می کند که با رییس جمهور جدید آمریکا نسبت خانوادگی دارد.
 
به گزارش انتخاب، ماروزوف گفت که به وسیلۀ دایی خود، الکساندر  بووکالو، از این نسبت  خبردار شده است. به گفته او بووکالو متخصص شجره شناسی است.
 
الکساندر بووکالو متولد شهر نووگرود در استان مینسک در بلاروس است. اجداد جرد کوشنر، همسر ایوانکا ترامپ و داماد پرزیدنت ترامپ نیز از شهر نووگرود هستند.
 
ماروزوف می گوید: دایی من مدارک بسیار زیادی را مطالعه کرد که نسبت پدر و پدربزرگ او را با جوزف برکوویچ، پدربزرگ جرد کوشنر را تأیید می کند.
 
طبق آمار بووکالو، خانواده برکوویچ پس از جنگ جهانی دوم به آمریکا مهاجرت کرد و در آنجا بود که جوزف برکوویچ ازدواج کرد و نام خانوادگی همسرش (کوشنر) را برای خود انتخاب کرد.
به گفته ماروزوف ٣55 ساله، پس از با خبر شدن از نسبتشان با ترامپ و جرد کوشنر، او در کتابفروشی ها تمام کتاب های دونالد ترامپ را خریداری کرده است و قصد دارد در نامه ای به ترامپ، با ارائه تمام مدارک این نسبت خانوادگی را ثابت کند.
 
جرد کوشنر ٣6 تاجر آمریکایی در خانواده ای یهودی رشد و در مدرسه خصوصی یهودیان در ایالت نیوجرسی تحصیل کرد. او در سال ٢� � ٩ با ایوانکا ترامپ ازدواج کرد. تابستان ٢� ١6 او با انتشار نامه سرگشاده ای از اجداد یهودی خود که در زمان جنگ جهانی دوم از گتو به نووگرود گریختند، سخن گفت.
منبع:24آنلاین

نظرات بینندگان