arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۳۶۷۳
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۱۱ - ۱۲ مرداد ۱۳۹۰

کیهان سومین فرد امنیتی نفوذی ایران در اپوزیسیون را معرفی کرد

یک سلطنت طلب مقیم پاریس می گوید دوستان در اپوزیسیون بسیج شده اند تا نشان دهند از هر 3 مخالف حکومت یک نفر نفوذی است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 کیهان نوشت:

یک سلطنت طلب مقیم پاریس می گوید دوستان در اپوزیسیون بسیج شده اند تا نشان دهند از هر 3 مخالف حکومت یک نفر نفوذی است.

به دنبال ماجرای محمدرضا مدحی و سپس متهم شدن احمد باطبی از سوی همسر سابق وی در آمریکا و انتشار این خبر که اف بی آی به ارتباط نامبرده با وزارت اطلاعات و لو دادن 2 تن از اعضای اپوزیسیون پی برده، خانم نوشابه- الف گفت: اعتراض ها در محافل اپوزیسیون نسبت به ولنگاری در جذب مخالفان شدت گرفت.

در این میان نوشابه- الف که خود یکی از متهمان نفوذ امنیتی ایران در پاریس به شمار می رود، دست به کار شده و در سایت روزنت نوشت: دوستان، باز دست به کار شده و برای اینکه نشان دهند وزیر اطلاعات جمهوری اسلامی راست گفته که از هر سه مخالف حکومت، یک نفر «مامور» است، این بار احمد باطبی را نشانه گرفته اند. آنها در اروپا و آمریکا «پاس» می دهند، کیهان در تهران «آبشار» می زند.

وی می افزاید: ما را نشانه گرفته اند. در نمازجمعه انگشت اشاره را بالا می برند، فرمان تهاجم تکرار می شود. کیهان اولین گلوله را شلیک می کند [!؟] ما شکنجه می شویم [!!] و عجیب آن که ناگهان مخالفان هشت آتشه ولایت فقیه، سینه چاکان سرنگونی نظام که بسیاری شان 9 دقیقه هم زندان نبوده اند، به صف می شوند و با شمارش حسین شریعتمداری، به چپ چپ، به راست راست می کنند... در چنین فضایی، از آنان که دانسته آب بر آسیاب دشمن می ریزند، قلم در راه حذف مخالفان به کار می گیرند، و به قول همکار عزیزمان احمد رافت، هر روز روزنامه کیهان را می خوانند تا نام خود را در آن ببینند و آش «آقا» را هم بزنند، توقعی نمی رود؛ آنان کارشان همین است، یا مامورند یا از سر خودشیفتگی و شاید هم برای پنهان کردن پرونده های سیاه، آب به آسیاب دشمن می ریزند. به اینان هرجی [ حرجی] نیست در هر حال.

وی با تأکید بر اینکه نفوذی در میان اپوزیسیون وجود دارد، می نویسد: ما اگر تیغ به روی یکدیگر بکشیم یا در برابر حملات به آنان که دوستشان نمی داریم ساکت بنشینیم، ناخواسته و نادانسته می شویم همان ها که دنبال نام شان در کیهان می گردند. همان ها که مشتی بیش نیستند اما تریبون های حکومتی هر روز بر سر سفره شان، بشقابی برای آنان می گذارند. همان ها که در سایت های بی خواننده و در صفحه های فیس بوکی، خواب سخنگویی می بینند و در پس بی نامی ها، به نام ها می تازند.

نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حقیقت گو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۳
0
0
من می ترسم این مدیر باستانی کیهان !! فردا من و هم یکی از عوامل استکبار و استعمار جهانی معرفی کنه که ماهیانه ملیون ها تومان می گیرم برای خراب کاری نه بابا
یارو رو گرفتن ادعای پیامبری می کرد پادشاه گفت چی می گی تو گفت والله از زور گرسنگی پیامبر شدم ما هم از گرسنگی و بی کاری و نداری و بی آیندگی این چیزهای پیش پا افتاده که بچه ها دیگه از حفظ هستن رو هم نگیم که سکته می کنیم پیشتر ها می گفتن خوب جونت در بیاد می خواستی بری مدرک بگیری مانند دیگران آقای خودت باشی الان دیگه چی باید بگن ؟؟؟؟
دیگه مدرک دکترا هم توی این مملکت کشک هست به گفته ی مسئولی توی وزارت بهداشت دو سال پیش 5000 پزشک داریم که شغل مناسبی ندارن ببین امسال چقدر شده تکلیف رشته های دیگه مشخص هست والله با زبون روزه قسم می خورم ما نون شبمون و هم نداریم چه رسد به ماهی ملییون ها تومان اون هم از استکبار جهانی هنوز تهران رو هم ندیدیم چه شکلی هست .بهتر نیست چشمتون و روی حقایق جامعه باز کنید و این همه
منتقد و به چشم جاسوس و خراب کار و نفوذی و ... نبینید ؟ ممنونم که به سخنان گهر بارم گوش کردید به ویژه این مدیر روزنامه ی کیهان که بچه ی خوبی هست !!!
نظرات بینندگان