arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۳۷۲۹۳
تاریخ انتشار: ۵۳ : ۱۶ - ۲۳ فروردين ۱۳۹۶

تاثیر بانک شهر بر تولید و اشتغال در کشور

نایب رییس شورای شهر اصفهان خاطرنشان کرد: خدمات گوناگونی که پیشخوان‌های شهرنت در تعطیلات نوروز و پایان سال 95 ارائه دادند،موجب شد که شعار بانک شهر "بدون تعطیلی - بدون توقف"، به منصه ظهوربرسد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
نایب رییس شورای شهر اصفهان با تاکید بر اهمیت خدمات بانک شهر گفت: تاثیر فعالیت‌های این بانک بر تولید و اشتغال هموطنان در کشور غیر قابل انکار است. به گزارش مرکز ارتباطات و روابط عمومی بانک شهر ، احمد شریعتی با بیان این‌که سال جاری باید بر اساس منویات مقام معظم رهبری سال حمایت ازتولید و اشتغال باشد، گفت: بر همین اساس بانک‌ها می توانند در پشتیبانی از تولید و خدمت به شهروندان کمک شایانی کرده و در بحث کار افرینی وایجاد اشتغال مثمر ثمر واقع شوند. شریعتی با اشاره به این‌که بانک شهر با ارائه خدمات بهینه ، ملموس ورضایت بخش هم رضایت مسئولین و هم شهروندان را فراهم کرده است، تاکید کرد: بانک شهر طی چند سال اخیر توانسته با کمک به پروژه های شهری خدمت شایانی به شهروندان و اشتغالزایی در کشور کند. وی خاطرنشان کرد: در ماه های پایانی سال گذشته تمامی بانک‌ها تسهیلات خود را قطع کردند که این امر، تاثیرات نامناسبی بر تولید و اشتغال و رضایت شهروندان و توسعه شهری داشت، اما بانک شهر با تدابیر خاص و برنامه ریزی به موقع توانست بهترین خدمات را به هموطنان ارائه دهد.
 
شریعتی با بیان این‌که خدماتی که در بانک شهر ارائه می شود بی نظیراست،گفت: ارایه خدمات کامل بانکی با وجود پیشخوان‌های شهرنت به معنی واقعی کلمه مشهود است. نایب رییس شورای شهر اصفهان خاطرنشان کرد: خدمات گوناگونی که پیشخوان‌های شهرنت در تعطیلات نوروز و پایان سال 95 ارائه دادند،موجب شد که شعار بانک شهر "بدون تعطیلی - بدون توقف"، به منصه ظهوربرسد. شریعتی با اشاره به این‌که تاثیر بانک شهر در توسعه شهری اصفهان غیرقابل انکار است، ادامه داد:پروژه هایی مانند خط 2 قطار شهری،نو سازی ناوگان حمل و نقل عمومی ، تکمیل پروژه های عمرانی و ... با حمایت‌های کامل بانک شهر به سرانجام رسیده است. وی در ادامه افزود: بانک شهر با پرداخت تسهیلات خرد به شهروندان توانستهاست رفاه نسبی را در کار و زندگی آنان به وجود آورد.
نظرات بینندگان