arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۳۷۷۹
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۷ : ۰۳ - ۱۳ مرداد ۱۳۹۰

واکنش سپاه به رای بالای قاسمی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مسئول روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي گفت: رأي قاطع و هوشمندانه نمايندگان ملت ايران به مهندس قاسمي براي تصدي وزارت نفت پاسخي قاطع و معنادار به هجمه‌هاي امپراتوري رسانه‌اي غرب عليه سپاه بود.

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومي سپاه، سردار رمضان شريف مسئول روابط عمومي سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در پي رأي اعتماد نمايندگان مجلس شوراي اسلامي به رستم قاسمي جهت تصدي وزارت نفت، اظهار داشت: به محض مطرح شدن نام سردار قاسمي فرمانده قرارگاه خاتم الانبياء(ص) سپاه پاسداران انقلاب اسلامي براي تصدي وزارت نفت، هجمه‌هاي رسانه‌اي و تبليغات مسموم و ناجوانمردانه عليه اين نهاد انقلابي و مردمي به گونه‌اي خيره كننده افزايش يافت.

وي افزود: آنها با تمسك به مسائل و موضوعات مختلف و بي اساس اتهامات فراواني را در چارچوب قبضه عرصه سياست و اقتصاد كشور توسط سپاه و تلاش براي حاكميت بر دولت روا داشتند و در فرايند سناريوي رسانه‌اي خود در تلاش بودند با فضاسازي رواني به اصطلاح مانع تصدي او بر وزارت نفت شوند، اما رأي قاطع نمايندگان آگاه و هوشيار و انقلابي مجلس شوراي اسلامي به قاسمي آنها را بار ديگر در بهت و حيرت فرو برد.

شريف با اشاره به اينكه سپاه پاسداران انقلاب اسلامي نهادي برخاسته از مردم و مجموعه‌اي صدرصد آماده و فعال در حوزه خدمات رساني به كشور بويژه مناطق محروم است، گفت: بررسي خدمات سرشار و درخشان سپاه در عرصه سازندگي، آباداني و پيشرفت و تحقق طرح‌ها و پروژه‌هاي ملي، مادر و راهبردي كشور نشان از توانمندي‌ها و ظرفيت‌هايي دارد كه تنها مي‌توان در مجموعه‌اي با قدرت و روحيه اي منحصر به فرد و فوق استانداردهاي متعارف سراغ داشت و فداكاري و ايثار پاسداران انقلاب و كمك به دولت‌هاي پيشين و فعلي در خدمات رساني به آحاد و اقشار مختلف مردم و رفع محروميت از چهره جامعه، واقعيتي است كه بيشتر از همه ملت ايران آن را احساس مي‌كند.

مسئول روابط عمومي سپاه خاطرنشان كرد: امروز كمتر كسي است با مشاهده عيني و عملي پروژه هايي مانند سدسازي، راه سازي، پل سازي، مدرسه سازي، مسجدسازي، درمانگاه و بيمارستان، آب رساني و طرح‌هاي كشاورزي، خطوط لوله گاز و نفت كه با تلاش مديراني مخلص مانند قاسمي و ديگر پاسداران انقلاب رقم خورده است لب به تحسين و سپاس اين نهاد مردمي و خدمت گذار نگشايد.

وي سپاه پاسداران را مولود انقلاب دانست و گفت: سپاه در كشور ما طي بيش از سه دهه اخير، مكتب و محلي براي تولد و تربيت انسان‌هاي فهيم، متدين، انقلابي، متخصص و برخوردار از توان فرماندهي و مديريت در تراز ملي شده است و صادرات سرمايه انساني سپاه به دولت و بخش‌هاي ديگر سند افتخار اين نهاد مردمي بوده و ملت ايران نيز به چنين سازمان و ظرفيتي كه در سخت‌ترين شرايط انقلاب و كشور توانسته است به گونه‌اي سرنوشت ساز به صحنه بيايد، به خود مي‌بالد.

شريف از دست دادن سردار قاسمي براي سپاه را خسارتي بزرگ دانست و تصريح كرد: سپاه از ابتدا با انتقال سردار قاسمي به دولت و تصدي وزارت نفت مخالف بود، اما پس از رايزني‌هاي رئيس جمهور محترم با سردار فرمانده كل سپاه و نيازي ضروري تر و فراگيرتر و صرفاً براي خدمت رساني و كمك به دولت در مقياس ملي و حتي فراملي، سرانجام با رفتن وي موافقت كرد و ان شاء الله بار ديگر مردم ايران، طعم شيرين و بابركت پيوستن يكي از فرماندهان فداكار و ايثارگر خود به مجموعه مديريتي كشور را خواهند چشيد.

وي در ادامه اظهار داشت: رأي نمايندگان محترم مجلس شوراي اسلامي به وزراي پيشنهادي بويژه رأي قاطع به رستم قاسمي بار ديگر دشمنان را نااميد و آنها را همچنان در عصبانيت و ناراحتي از انقلاب، نظام، مردم و نمايندگان آنها در خانه ملت، به اميد فرداهايي كه هرگز براي آنها طلوع نخواهد كرد قرار دارد.

شريف جريان رأي گيري و تصدي وزارت نفت را براي دشمنان معنادار دانست و تصريح كرد: هر چند در جريان رأي گيري سردار وحيدي وزير محترم دفاع و پشتيباني نيروهاي مسلح، مجلس محترم پيام هاي خاص و معنادار خود را به دشمنان نظام و سپاه منتقل كرد، اما اقدامات اخير رسانه‌اي غرب در هجمه به سردار قاسمي و سپاه نشان از ناتواني و ضعف مقامات و رسانه‌هاي وابسته به نظام سلطه در درك واقعيات موجود در كشور ما دارد.

مسئول روابط عمومي سپاه خاطرنشان كرد: سپاه چون ماهيتي نهادي دارد فرماندهان و سران آن كمتر علاقه‌مند به قرار گرفتن در معرض رسانه‌ها هستند و سردار قاسمي بعنوان يكي از نيروهاي توانمند و مديران كارآمد و فعال كه بيشتر در عرصه اي غيرنظامي پيشينه دارد نيز در اين زمره قرار داشته و حتي در طول سال با اصرار به حداقل درخواست هاي رسانه ها مي‌توانست پاسخ مثبت دهد.

وي در پايان با قدرداني از نمايندگان مجلس شوراي اسلامي در دادن رأي قاطع و بالا به رستم قاسمي اظهار اميدواري كرد كه نمايندگان ملت فرصت‌ها و عرصه‌هايي كه در كشور ممكن است اتهامات BBC و VOA آمريكا عليه سپاه در آن پژواك يابد را مسدود كنند.
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
حقیقت گو
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۳
0
1
مگه چاره ی دیگه ای هم داشتن و دارن ؟؟؟
خدا به داد برسه از این پس لوله ی نفت سر سفره ی کی بره خدا می دونه ما که تا اینجا ملیاردر شدیم دیگه نوبت از ما بهتران هست گناه دارن بیچاره ها !!!
نظرات بینندگان