arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۳۹۲۲۷
تاریخ انتشار: ۰۹ : ۲۰ - ۳۱ فروردين ۱۳۹۶

تراکتورسازی 1 - 0 استقلال؛مجازات به سبک قلعه نویی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
تراکتور سازی در حساس ترین دیدار هفته بیست و هشتم رقابت های لیگ برتر استقلال را شکست داد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایلنا، در حالی که پرسپولیس دیروز جشن قهرمانی خود را برپا کرد، امروز و از هفته بیست و هشتم رقابت‌های لیگ برتر، از ساعت 17:45 تراکتورسازی تبریز و استقلال تهران برای نایب قهرمانیبه مصاف هم رفتند. استقلال در این بازی با یک تساوی هم می توانست رتبه دوم جدول رده بندی را حفظ کند اما تراکتورسازی برای رسیدن به این رتبه تنها به پیروزی در این بازی فکر می کرد. بازی را شاگردان قلعه نویی با تک گل ابراهیمی در دقایق پایانی پیروز شدند و رده دوم را از استقلال پس گرفتند.

قضاوت این دیدار بر عهده اشکان خورشیدی بود و فرزاد حاتمی (5)،محمد نوری(60) از تراکتورسازی،رابسون جانواریو (10)از استقلال از داور بازی کارت زرد دریافت کردند.

گل: (تراکتورسازی 1 - 0 استقلال): ضربه زیبای محمد ابراهیمی در از فاصله 30 متری به زیبایی هرچه تمام تر وارد استقلال شد تا تراکتور در دقیقه 87 کار علیرضا منصوریان را یکسره کند.

ترکیب تراکتورسازی

محمدرضا اخباری، خالد شفیعی، محمدرضا مهدی زاده، محمد ایرانپوریان، سعید آقایی، مهدی کیانی، محمد نوری، شهرام گودرزی، مهدی شریفی، محمد ابراهیمی و فرزاد حاتمی

سرمربی: امیرقلعه نویی

ترکیب استقلال 

مهدی رحمتی، رابسون، پادوانی، میلاد زکی پور، خسرو حیدری، امید ابراهیمی، امید نورافکن، فرشید اسماعیلی، جابر انصاری، بهنام برزای و کاوه رضایی

سرمربی:علیرضا منصوریان

دقایق حساس:

دقیقه 4 : سانتر خسرو حیدری به روی دروازه با ضربه آرام کاوه رضایی همراه شد و توپ به راحتی در دستان اخباری قرار گرفت.

دقیقه 8:کرنر خطرناک سعید آقایی به روی دروازه استقلال با ضربه سر محمد نوری از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه11:ارسال محمد ابراهیمی از جناح چپ را مدافعان استقلال از روی دروازه رد کردند اما در ادامه سانتر ایرانپوریان با ضربه سر مهدی شریفی همراه شد و توپ با اختلاف کم به بیرون رفت.

دقیقه24:ضد حمله خطرناک استقلال،پاس جابر انصاری امید ابراهیمی را در موقعیت تک به تک قرار داد که تعلل بیش از حد این بازیکن موقعیت را از استقلال گرفت،در ادامه ضربه جابر انصاری با برخورد به مدافعین تراکتور راهی کرنر شد.

دقیقه32:حرکت خوب بازیکنان استقلال از سمت راست و پاس رو به عقب خسرو حیدری،با ضربه بی دقت جابر انصاری از بالای دروازه تراکتور به بیرون رفت.

دقیقه 43 : سانتر ایرانپورپیان با ضربه سر فرزاد حاتمی همراه شد اما واکنش بسیار دیدنی مهدی رحمتی اجازه گل شدن این توپ را نداد.

دقیقه 54:پاس در عمق بازیکنان استقلال،کاوه رضایی را در موقعیت تک به تک قرار داد،که مکث بیش از حد کاوه رضایی باعث از بین رفتن این موقعیت شد.

دقیقه 57:ارسال امید ابراهیمی به روی دروازه اخباری،با ضربه سرپادوانی به شکل خطرناکی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

دقیقه 80:ارسال زکی پور به روی دروازه اخباری،با ضربه آکروباتیک زیبای علی قربانی همراه شد،که با اختلاف کمی از کنار دروازه تراکتور به بیرون رفت.

نظرات بینندگان