arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۳۹۴۳۶
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۰۹ - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

راز کشف جسد مرد موادفروش در بیمارستان لنگرود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
ایران نوشت:ساعت 5و30 دقیقه صبح چهارشنبه 30 فروردین امسال، نگهبان بیمارستان امینی به نحوه پارک یک خودروی پراید مشکوک شد و به بررسی آن پرداخت.
 
 این مرد وقتی چشمش به مردی افتاد که روی صندلی عقب خودرو افتاده، چند بار او را صدا کرد اما صدایی نشنید تا اینکه درخودرو را بازکرد و با صحنه هولناکی روبه‌رو شد.
او بلافاصله کارکنان اورژانس و مسئولان دفترپرستاری و حراست را باخبر کرد. اما پس از معاینات و بررسی‌های لازم مشخص شد مرد جوان بر اثر شدت خونریزی جان سپرده است.
سرهنگ حسین نیکفرد فرمانده انتظامی شهرستان لنگرود در این باره به خبرنگار ما گفت:پس از کشف جسد، تحقیق برای شناسایی مقتول در دستور کار قرار گرفت تا اینکه متوجه شدیم قربانی 38 ساله جنایت اهل یکی از روستاهای لنگرود است و در زمینه خرید و فروش مواد مخدر فعالیت داشته است. بدین ترتیب پلیس احتمال داد که این مرد در جریان انجام معاملات مواد مخدر با سایر قاچاقچیان درگیر شده و از پا در آمده است.
البته از شواهد پیداست که قاتل یا عاملان جنایت، قربانی را به امید نجات، به بیمارستان رسانده و متواری شده‌اند. درحال حاضر نیز تجسس‌ها برای کشف راز این جنایت ادامه دارد.
نظرات بینندگان