arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۳۹۵۰۶
تاریخ انتشار: ۳۲ : ۱۳ - ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۶

فتح‌الله‌زاده: برای مدیرعاملی استقلال صحبتی با من نشده است

مدیرعامل پیشین استقلال گفت که از طرف وزارت ورزش و جوانان برای مدیرعاملی صحبتی با او نشده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
مدیرعامل پیشین استقلال گفت که از طرف وزارت ورزش و جوانان برای مدیرعاملی صحبتی با او نشده است.
 
به گزارش انتخاب به نقل از تسنیم، علی فتح‌الله‌زاده درباره بحث تغییرات در مدیریت باشگاه استقلال و اینکه گفته می‌شود گزینه‌های وزارت ورزش و جوانان برای مدیرعاملی این باشگاه او و محمدحسین قریب هستند، اظهار داشت: من وارد این بحث‌ها نشده‌ام، چون استقلال شرایط خاص خودش را داشت. بعید می‌دانم الان که انتخابات ریاست جمهوری در پیش است، در ارتباط با مدیریت باشگاه تصمیمی گرفته شود. مطمئنا تصمیمات به بعد انتخابات موکول می‌شود.
 
وی در مورد اینکه قرار است تغییرات پس از انتخابات صورت بگیرد، تصریح کرد: هر شخصی که می‌خواهد بیاید، قصد دارد تغییراتی ایجاد کند و نتیجه بگیرد. هیئت امنای استقلال وزارت ورزش است و نمی‌دانم قرار است چه تصمیمی بگیرند. با من هم هیچ صحبتی نشده است.
 
مدیرعامل پیشین استقلال در خصوص نتایج این تیم در فصل جاری خاطرنشان کرد: اگر به نتایج نگاه کرده باشید، فکر کنم استقلال قهرمان نیم فصل دوم شده باشد. آنها در نیم فصل دوم خیلی خوب کار کردند، این در شرایطی بود که علیرضا منصوریان نتوانست در نقل و انتقالات یارگیری کند. از طرفی، نتایج تیم در آسیا هم خوب بود و من عملکرد منصوریان با استقلال را مثبت دیدم.  
 
فتح‌الله‌زاده ادامه داد: هواداران استقلال روی حساب اینکه تیم یک سال در میان جام کسب کرده، ناراحت هستند که چرا سه سال است جام ندیده‌اند. هواداران استقلال قهرمانی زیاد دیده‌اند و سه سال زمان زیادی برای آنهاست. امیدوارم سال آینده این تیم تقویت شود و به قهرمانی دست یابد.
 
وی در واکنش به اینکه در بازی تراکتورسازی و استقلال، باز هم مهدی رحمتی به سمت امیر قلعه‌نویی نرفت، گفت: انشاء‌الله فصل آینده این دو با هم آشتی خواهند کرد. ما کمک خواهیم کرد که این اتفاق بیفتد.
نظرات بینندگان