arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۴۴۴۱۲
تاریخ انتشار: ۳۹ : ۱۹ - ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶

دعوت خانه سینما برای حضور در انتخابات

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
خانه سینما در مقام مهمترین نهاد مدنی سینمای ایران، اعضای خود و مردم را به شرکت در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا دعوت کرد.
 
به گزارش انتخاب به نقل از خبرآنلاین، خانه سینما طی بیانیه‌ای از عموم هموطنان و به ویژه هنرمندان  عرصه سینما دعوت کرد تا در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا شرکت کنند.
 
متن این بیانیه به شرح زیر است:
 
«مگر می‌توان در دنیای کنونی و شرایط حساس کشورمان در عرصه‌های ملی، منطقه‌ای و جهانی بی‌نظر و بی‌تفاوت بود؟
 
ملت بزرگ ایران در سال‌های پس از انقلاب اسلامی، انتخابات را به عنوان روشی مهم برای کنار هم بودن و پذیرش آرا یکدیگر تجربه کرده است و اکنون در معرض به کارگیری تجارب گذشته برای رسیدن به آینده‌ای روشن‌تر است.
 
جامعه اصناف سینمای ایران همچون گذشته به دریای شور و شوق مردمی خواهد پیوست و در این رویداد سرنوشت‌ساز حضوری جدی خواهد داشت.
 
یقینا هر انتخابی در سرنوشت جامعه موثر خواهد بود و حضور در آن نشانه مهمی از رشد و توسعه فرهنگی و اجتماعی است.
 
خانه سینما در مقام مهمترین نهاد مدنی سینمای ایران و به عنوان بخشی از اهالی هنر، اندیشه و فرهنگ سرزمین‌مان با خردمندی و آگاهی از مسئولیت‌های فردی و مدنی خود در راستای تبلور آرمان‌های اعتقادی، فرهنگی، هنری، اجتماعی، سیاسی و اقتصادی روز جمعه 29 اردیبهشت 1396 همراه و همگام ملت رشید ایران بر سر صندوق‌های رای حاضر خواهد شد.»

نظرات بینندگان