arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۴۴۸۸۸
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۴ - ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۶

جنتی: هر فردی که رئیس‌جمهور شد، افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
دبیر شورای نگهبان با بیان اینکه هر کسی که رئیس جمهور شد، باید افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند، تاکید کرد: با یک حرکت انقلابی کارها را ادامه دهند، امروز و فردا نکنند، قرص سر کار بایستند و استقامت داشته باشند و برای خدمت به مردم آماده باشند.
 
به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، احمد جنتی دبیر شورای نگهبان پس از انداختن رأی خود در صندق در جمع خبرنگاران گفت : الحمدالله همیشه این طور بوده که مردم دعوت مقام معظم رهبری را برای مشارکت گسترده اجابت می‌کردند.
 
وی افزود: مردم همیشه به دعوت امام و رهبر انقلاب توجه داشته اند و به همین جهت با عقیده و ایمان سر صندوق حضور یافته‌اند و می‌دانند که این وظیفه شرعی و ملی است. بنده هم به همین دلیل در انتخابات شرکت می‌کنم و وظیفه خودم می دانم و امیدوارم آثار و برکات زیادی داشته باشد.   
 
دبیر شورای نگهبان تصریح کرد: این آرا سرنوشت آینده کشور را تعیین می‌کند، مردم باید احساس کنند که دینی به گردن دارند و باید ادا کنند. باید از خون شهدا پاسداری کنیم، آنها در راه اسلام و انقلاب جان دادند و ما باید در این راه حرکت کنیم و راه آنها را ادامه دهیم. راه شهدا همین است و امیدواریم که انقلاب همیشه زنده باشد و همیشه هم کار دست افراد انقلابی باشد.
 
دبیر شورای نگهبان گفت: اگر امور کشور به دست افراد انقلابی اداره شود، آباد می‌شود و اگر انقلابی نباشد، درست کار نمی‌کند و مردم را معطل می‌کند و کارها را بر خلاف رویه انجام می‌دهند. هر کسی که رئیس جمهور شد، باید افراد انقلابی را برای همکاری انتخاب کند. با یک حرکت انقلابی کارها را ادامه دهند و امروز و فردا نکنند، قرص سر کار بایستند و استقامت داشته باشند و برای خدمت به مردم آماده باشند.
 
وی با اشاره به روند برگزاری انتخابات ریاست‌جمهوری و میان‌دوره‌ای مجلس گفت: روند انتخابات تا کنون خوب بوده و ان شاءالله تا آخر هم خوب خواهد بود.  هر چه پیش برویم سر صندوق های اخذ رأی شلوغ تر می‌شود و امیدواریم نتایج خوبی داشته باشد که هم خدا و هم مردم راضی باشند.  
نظرات بینندگان