arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۴۸۴۲۱
تاریخ انتشار: ۴۷ : ۱۵ - ۱۷ خرداد ۱۳۹۶

تیراندازی تروریست ها به سمت آمبولانس بهزیستی

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
سازمان بهزیستی کشور اعلام کرد یک دستگاه خودروی فوریت‌های اجتماعی 123 بهزیستی در پی وقوع حادثه تروریستی صبح امروز در حرم مطهر امام خمینی(ره) در حین انجام ماموریت، هدف حمله تروریست‌ها قرار گرفت.

به گزارش انتخاب، در پی حمله تروریستی صبح امروز در محل حرم مطهر امام خمینی(ره) یک دستگاه خودرو فوریت‌های اجتماعی سازمان بهزیستی هدف 16 گلوله تروریست‌ها واقع شد.

بر اساس این گزارش، گروه فوریت‌های اجتماعی بهزیستی استان تهران«123» که در حین انجام مأموریت به محل کلانتری واقع در حرم امام مراجعه کرده بود، پس از شنیدن صدای تیراندازی خود را به داخل کلانتری رساندند که در همین حین خودروی اورژانس اجتماعی در مقابل محل کلانتری مورد حمله 16 گلوله افراد تروریست قرار گرفت.

خوشبختانه بر اثر این حمله تروریستی به هیچ یک از کارکنان مستقر در خودروی اورژانس اجتماعی صدمه‌ای وارد نشد.

گفتنی است پس از وقوع این حادثه تروریستی، معاون امور اجتماعی بهزیستی استان تهران در محل حادثه حاضر و با مددکار و عوامل این تیم فوریت‌های اجتماعی دیدار و گفت و گو کرد.

اورژانس اجتماعی یکی از برنامه‌های مداخله ای با هدف پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی به شمار می رود که خدمات خود را از طریق خط تلفن 123، تیم سیار اورژانس و پایگاه خدمات اجتماعی ارائه داده و در بحران های فردی ، خانوادگی و اجتماعی مداخله می کند.
صبح امروز(چهارشنبه) در دو حمله تروریستی یکی در مجلس شورای اسلامی و دیگری در مرقد امام(ره)، افراد مسلح به سمت مردم شلیک کردند. 

تعداد کل مصدومانی که تاکنون در بیمارستان بستری شده اند با افزایش دو مصدوم دیگر در بیمارستان سینا، به 38 نفر رسید، که البته دو تن از آنان شهید شده اند و 36 نفر در بیمارستان بستری هستند.

نظرات بینندگان