arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۴۸۷۳۷
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۰۹ - ۱۹ خرداد ۱۳۹۶

بیانیه فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی روز چهارشنبه در مجلس و حرم امام خمینی (ره)، بر ضرورت وحدت و همدلی مردم تاکید و عنوان کردند که ایران یکپارچه و تمام‌قد در برابر تروریست می‌ایستد.

به گزارش انتخاب به نقل از ایسنا، فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس شورای اسلامی در بیانیه‌ای ضمن محکوم کردن اقدامات تروریستی روز چهارشنبه در مجلس و حرم امام خمینی (ره)، بر ضرورت وحدت و همدلی مردم تاکید و عنوان کردند که ایران یکپارچه و تمام‌قد در برابر تروریست می‌ایستد.

در بیانیه فراکسیون نمایندگان اهل سنت مجلس آمده است:

«بسم الله الرّحمن الرّحیم

مردم شریف و سرافراز ایران

با سلام و درود

حمله‌ی تروریستی به خانه ملت و قلب تپنده نظام مردم‌سالاری دینی و آرامگاه امام راحل عظیم الشان و به خاک و خون کشیدن جمعی از هموطنان شریف و بی‌گناه موجب بهت و تأثّر ملّی شد.

اینجانبان اعضای فراکسیون اهل سنت مجلس شورای اسلامی به نمایندگی از جامعه اهل سنت ایران اسلامی ضمن محکوم کردن این اقدامات جنایت‌بار به خانواده‌ی معزز شهدای این دو رویداد و مقام معظم رهبری تسلیت عرض نموده، برای مصدومان شفای عاجل از خداوند مهربان خواستاریم.

کشور ما بیش از هر زمانی به وحدت و انسجام نیاز دارد. یقین داریم ایران ما یکپارچه و تمام‌قد در برابر تروریسم خواهد ایستاد و بر این بلای ویرانگر به یاری خدا، فائق خواهد آمد.

در این روزهای تلخ ضروری است در پیشگاه شما یکبار دیگر پیمان تازه کرده و عزم جزم خود را برای تمسک به بنیان مرصوص وحدت و همدلی به نمایش بگذاریم. باشد که در پرتو مجاهدت های شما مردم شریف و رهبری داهیانه مقام معظم رهبری، ایران عزیز همچنان جزیره ثبات و آرامش و قلعه تسخیر ناپذیر مبارزه با استکبار جهانی در منطقه و جهان بماند.»
 
نظرات بینندگان