arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۵۴۱۲۸
تاریخ انتشار: ۵۱ : ۱۲ - ۲۰ تير ۱۳۹۶

افزایش نرخ دلار و سکه در بازار + جدول قیمت

بازار ارز امروز - سه‌شنبه - به غیر از دلار و یورو که افزایش قیمت داشته‌اند سایر ارزهای مهم با ثبات قیمت همراه هستند. همچنین طلای ۱۸ عیار اندکی افزایش قیمت دارد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
بازار ارز امروز - سه‌شنبه - به غیر از دلار و یورو که افزایش قیمت داشته‌اند سایر ارزهای مهم با ثبات قیمت همراه هستند. همچنین طلای ۱۸ عیار اندکی افزایش قیمت دارد.

به گزارش انتخاب، ‌در بازار ارز، دلار آمریکا با افزایش شش تومانی قیمت به ۳۷۹۲ تومان رسیده است. همچنین یورو با افزایش چهار تومانی قیمت، ۴۳۵۷ تومان فروخته شد.

از سوی دیگر پوند انگلستان، ‌لیر ترکیه و یوان چین بدون تغییر به ترتیب ۴۸۸۳ تومان، ‌ ۱۰۸۴ تومان و ۵۷۷ تومان فروخته می‌شوند. همچنین دلار مبادله‌ای در بازار امروز ۳۲۵۸ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت‌گذاری شده است.

در بازار سکه نیز سکه تمام طرح جدید با افزایش ۱۰۰۰ تومانی قیمت، یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان عرضه می‌شود. همچنین نیم سکه و ربع سکه با افت ۲۰۰۰ تومانی قیمت نسبت به روز قبل ۶۴۰ و ۳۷۳ هزار تومان داد و ستد می شوند. سکه گرمی هم ۲۵۰ هزار تومان عرضه می‌شود.

همچنین هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۱۸۵ تومانی قیمت، به ۱۱۳ هزار و ۷۳۶ تومان رسیده است و هر مثقال طلا بدون تغییر ۴۹۲ هزار تومان فروخته می‌شود. هر اونس طلا برای معاملات در بازار جهانی نیز بیش از  ۱۲۱۲ دلار داد و ستد می‌شود.

قیمت‌ها در بازار آزاد در طول روز نوسانی بوده و ثابت نیستند و جدول زیر بر اساس آخرین قیمت‌ها تا لحظه مخابره گزارش تکمیل شده‌ است.

نوع طلا قیمت تفاوت قیمت نسبت به روز گذشته
هر گرم طلای ۱۸ عیار ۱۱۳ هزار و ۷۳۶ تومان ۱۸۵ تومان افزایش
مثقال طلا ۴۹۲ هزار تومان بدون تغییر
اونس در بازار جهانی طلا ۱۲۱۲ دلار و ۲۰ سنت ۵ دلار افزایش
نوع سکه

سکه تمام طرح جدید یک میلیون و ۲۱۰ هزار تومان ۱۰۰۰ تومان افزایش
نیم سکه ۶۴۰ هزار تومان ۲۰۰۰ تومان کاهش
ربع سکه ۳۷۳ هزار تومان ۲۰۰۰ تومان کاهش
سکه گرمی ۲۵۰ هزار تومان بدون تغییر
نوع ارز

دلار آمریکا ۳۷۹۲ تومان ۶ تومان افزایش
یورو ۴۳۵۷ تومان ۴ تومان افزایش
پوند انگلستان ۴۸۸۳ تومان بدون تغییر
لیر ترکیه ۱۰۸۴ تومان بدون تغییر
یوان چین ۵۷۷ تومان بدون تغییر
درهم امارات ۱۰۳۴ تومان بدون تغییر
منبع: ایسنا
نظرات بینندگان