arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۵۵۸۹۶
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۰۹ - ۳۱ تير ۱۳۹۶

رئیس اداره بندر کنگان برکنار شد/ اقدامات به موقع برای پیشگیری از حادثه انجام نشده بود

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
پس از آتش‌سوزی روز گذشته در بندر کنگان در استان بوشهر، طی برگزاری جلسه‌ای، رئیس اداره بندر کنگان برکنار شد و مقرر شد کارشناسان بیمه‌ای در محل حاضر شوند.

به گزارش انتخاب به نقل از ایلنا، پس از آتش سوزی روز گذشته در اسکله کنگان که موجب وارد آمدن  خسارت بالا، به لنجداران  و مصدومیت ده نفر  شد، جلسه‌ای با عنوان هماهنگی مدیریت بحران شهرستان کنگان در فرمانداری این شهرستان به ریاست معاون عمرانی استاندار بوشهر تشکیل شد.

در این نشست که تا ساعت یک نیمه شب ادامه داشت، مقامات استانی حضور داشتند و به بررسی چند و چون حادثه پرداختند.

عبدالنبی یوسفی، فرماندار شهرستان کنگان پس از این جلسه گفت: در این جلسه به مسائل و اتفاقات اسکله کنگان پرداخته و مصوباتی گذرانده شد.

وی اظهار داشت: با توجه به بررسی های صورت گرفته از ضعف و قوت های اداره بندر کنگان و ضعف این اداره در انجام اقدامات به موقع( آتش سوزی لنج های اسکله )، رییس اداره بندر برکنار شد.

فرماندار شهرستان کنگان با اشاره به مصوبه دیگر این جلسه، افزود: در این جلسه مصوب شد ظرف هفته پیش رو، یک دستگاه ماشین آتش نشانی در اداره بندر کنگان مستقر شود.

یوسفی با بیان این که ظرف سه هفته اینده با هماهنگی اداره بندر، جایگاه های سوخت مستقر در اداره بندر، جابجا خواهد شد؛ خاطرنشان کرد: با هماهنگی هایی که با تهران انجام شده، مقرر شد کارشناسان بیمه در اسرع وقت کنگان حاضر شده  و موضوع را بررسی کنند.

نظرات بینندگان