arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۵۶۲۴
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ : ۲۱ - ۲۹ مرداد ۱۳۹۰

دایی در پاسخ به مایلی کهن:برای حرف های این آقا ارزشی قائل نیستم

برای حرف های این آقا ارزشی قائل نیستم و حتی ارزش گوش کردن هم ندارد. او هفته پیش هم درباره من حرف زده بود و باز هم نخواستم جوابش را بدهم. تنها به شما می گویم که حرف های این آقا به نظر من دو زار هم نمی ارزد که بخواهیم برایش وقت تلف کنیم.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
خبرآنلاین نوشت : 

علی دایی که مشغول تمرین دادن راه آهن بود وقتی با تماس همکار ما مواجه شد هنوز خبر از متن مصاحبه جدید حاجی مایلی نداشت اما وقتی بخش هایی از این حرف ها را شنید ، گفت:« بس کنید لطفا ، نمی خواهد بقیه حرف هایش را بگویید.اصلا علاقه ای ندارم که بدانم چه چیزی گفته. ترجیح می دهم وقتم را برای تمرین تیمم بگذارم. برای حرف های این آقا ارزشی قائل نیستم و حتی ارزش گوش کردن هم ندارد. او هفته پیش هم درباره من حرف زده بود و باز هم نخواستم جوابش را بدهم. تنها به شما می گویم که حرف های این آقا به نظر من دو زار هم نمی ارزد که بخواهیم برایش وقت تلف کنیم.»

او درباره اتهام اینکه 20 نفر را در 20 نقطه ورزشگاه می کارد هم گفت:« این آقا مدام علیه من از این حرف ها می زند. یکبار از ایشان شکایت کردم ، دادگاه به نفع من حکم داد و محکومش کردم اما   آمد حلالیت طلبید و بی خیال شدم اما انگار این قصه تمام شدنی نیست. حالا باز در ماه مبارک رمضان این حرف ها را می زند و شهامت اسم آوردن هم ندارد. آنهایی که آدم می کارند تا در ورزشگاه تشویق شان کنند ،  کسان دیگری هستند که خودش بهتر می شناسد شان. من را این هفته در تمام ایران تشویق کردند. »

دایی کمی مکث می کند و ادامه می دهد:«اصلا نمی خواهم حرف هایش را بشنوم و برایم ارزشی ندارد که او چه ؛ حتما آدم هایم را به تمام ورزشگاه ها فرستاده بودم که مردم این قدر به من لطف دارند؟ این را دیگر خود مردم تشخیص می دهند که به چه کسی لطف کنند.»

دایی درباره انتقادهای مایلی از پرسپولیس ، استیلی و مربی آلمانی اش هم می گوید:«چه دلیلی دارد که من جواب بدهم. تنها این را بگویم که من از تماشاگران خواستم که لطفا تشویقم نکنید و فقط تیم را تشویق کنید چون نیاز به آرامش دارد اما آنهایی که در تیم کار می کنند ، اینچنین برایش حاشیه درست می کنند. بعد هم دم از علاقه به تیم می زنند. باز هم تکرار می کنم حرف هایش برایم ارزشی ندارد و نمی خواهم برای شنیدن شان وقتم را هدر بدهم.»
نظرات بینندگان
انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۹
1
17
دایی عزیز دوستت داریم
همه جا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
1
5
این مایلی دنبال تیم میگرده تا بدبختش کنه

پارتی باز
lمهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
4
1
زنده باد مايلي کهن مردبزرگ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
4
0
چیه دایی ... و ..... از کجا می سوزی که این قدر به حاجی مایلی گیر می دی
....
نظرات بینندگان