arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۵۹۲۴۸
تاریخ انتشار: ۰۲ : ۲۲ - ۱۸ مرداد ۱۳۹۶

حسینعلی امیری: تعامل نزدیکی بین دولت و مجلس در بحث رای اعتماد وجود دارد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
معاون پارلمانی رئیس جمهوری در نشست مشترک معاونان و مدیران کل پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی که با حضور وزیران پیشنهادی دولت دوازدهم تشکیل شد، بر ضرورت تعامل نزدیک دولت و مجلس در بحث رای اعتماد به هیات وزیران تاکید کرد.

به گزارش انتخاب به نقل از روابط عمومی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری، حسینعلی امیری گفت: خوشبختانه سطح تعامل دولت و مجلس با تلاش معاونان پارلمانی دولت و همچنین همدلی نمایندگان محترم ارتقاء خوبی یافته که امیدوارم این روند مثبت در جریان رای اعتماد به وزرای پیشنهادی و همچنین در طول خدمت دولت دوازدهم ادامه یابد.

وی اظهار داشت: با همکاری معاون پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، برنامه ریزی منسجم و منظمی در معاونت امور مجلس ریاست جمهوری انجام شده است تا وزرای پیشنهادی بتوانند مطابق زمان بندی در کمیسیون های تخصصی مجلس و فراکسیون های مختلف حضور یابند و ضمن تشریح برنامه های خود به دغدغه های نمایندگان محترم توجه و برنامه ریزی کنند.

معاون رئیس جمهوری ابراز امیدواری کرد که با همدلی و همکاری معاونان پارلمانی وزارتخانه ها و دستگاه های اجرایی، همه وزرای پیشنهادی رئیس جمهوری با رای بالا اعتماد نمایندگان محترم مجلس را به دست آورند و دولت دوازدهم هرچه زودتر و با قدرت و توان مضاعف مستظهر به پشتیبانی مجلس محترم کار خود را برای خدمت به مردم آغاز کند.

در این جلسه برخی از وزرای محترم پیشنهادی ضمن قدردانی از برنامه ریزی انجام شده از سوی معاونت امور مجلس ریاست جمهوری برای روزهای منتهی به رای اعتماد، مطالبی را بیان کردند.

تعدادی از معاونان و مدیران کل پارلمانی دولت نیز در این جلسه پیشنهاداتی را برای تعامل بهتر میان وزرای پیشنهادی و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی مطرح کردند.
نظرات بینندگان