کد خبر: ۳۷۷۰۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۱۴ - ۲۱ آبان ۱۳۹۶

درباره جهانگیری دروغ می‌گویند

معاون نظارت و هماهنگی معاون اول رئیس‌جمهوری کمرنگ‌ شدن نقش اسحاق جهانگیری در دولت را تکذیب کرد و گفت این حرف‌ها بیشتر شایعه گروه‌هاست.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

معاون نظارت و هماهنگی معاون اول رئیس‌جمهوری کمرنگ‌ شدن نقش اسحاق جهانگیری در دولت را تکذیب کرد و گفت این حرف‌ها بیشتر شایعه گروه‌هاست.

به گزارش انتخاب، روزنامه ایران نوشت: «سه ماه از تشکیل دولت دوازدهم گذشته است و حامیان دولت انتظار تحرک جدی‌تری از سوی دولت داشتند. آنان می‌گویند برای حل چالش‌ها و بهبود وضع اقتصاد، باید گام‌های ملموس‌تری برداشته می‌شد. واقعیت چیست؟ رضا ویسه معاون نظارت و هماهنگی معاون اول رئیس جمهوری، با تکیه بر شاخص‌های اقتصادی می‌گوید وضعیت کشور رو به بهبود و رشد است. او معتقد است نباید انتظار داشته باشیم مشکلات کهنه، یک شبه حل شود. ویسه امیدوار است و یکی از دلایل امیدواری او، انسجام و همفکری بیشتر دولت دوازدهم در قیاس با دولت یازدهم است. ویسه در سال‌های ۸۰ تا ۸۴، رئیس هیأت عامل سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران بود. او در سال ۷۹ نشان دولتی درجه سوم کار و تولید را از هیأت وزیران ایران دریافت کرد.

معاون نظارت و هماهنگی معاون اول رئیس‌جمهوری در گفت‌وگو با ایران به برخی شایعات در مورد کمرنگ شدن نقش جهانگیری در دولت دوم روحانی واکنش نان داد. ویسه در پاسخ به این سوال که «چندی پیش این طور گفته می‌شد که آقای جهانگیری جایگاه سابق را در دولت ندارد. شما با آقای جهانگیری کار می‌کنید. چنین چیزی را تأیید می‌کنید؟» گفت: «به‌ صورت صد درصد تکذیب می‌کنم. اینها حرف‌هایی است که از بیرون شکل می‌گیرد و همان طور که گفتم یا حرف بدخواهان و مخالفان دولت است یا کسانی که نسبت به موضوع ناآگاه هستند. با توجه به ۴-۵ سالی که جهانگیری به‌ عنوان معاون اول در دولت روحانی بودند، روابط نزدیک‌تری با رئیس‌جمهوری پیدا کردند. لذا مسأله کاملاً برعکس است و این حرف‌ها بیشتر شایعات این گروه‌هاست.»

نظرات بینندگان