arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۷۷۳۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ : ۱۳ - ۲۲ آبان ۱۳۹۶

محب اهری: پول درمانم پرداخت شد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

حسین محب اهری بازیگر سینما و تلویزیون که مدتهاست با بیماری سرطان دست و پنجه نرم می‌کند از حمایت صندوق اعتباری هنر برای پرداخت هزینه‌های درمانش قدردانی کرد.

به گزارش ایسنا، طبق گزارش رسیده،این بازیگر بیان کرد: پس از آنکه برای پرداخت هزینه درمان در بیمارستان با مشکل مواجه شدم مصاحبه‌ای انجام دادم، پس از انجام این مصاحبه و قبل از انتشار آن در رسانه‌ها صندوق اعتباری هنر با حمایت کامل هزینه درمان من را پرداخت کرد.

او ادامه داد: در بیمارستان به من گفتند که هزینه آمپول درمانم 14 میلیون تومان است و چون هزینه پرداخت آن را نداشتم مجبور شدم پول نزول کنم اما حمایت صندوق اعتباری هنر برای دریافت آمپول‌های مورد نیاز توانست مشکلم را برطرف کند.

محب اهری افزود: هفته گذشته سه آمپول تزریق کردم که هزینه آن 42 میلیون تومان شد. چهارشنبه هفته آینده نیز باید سه آمپول دیگر به همین مبلغ تزریق کنم که صندوق اعتباری هنر قول داده برای پرداخت هزینه آن مساعدت کند.

این بازیگر که چند سال است از سرطان رنج می‌برد،ضمن قدردانی از حمایت این صندوق در شرایط سخت گفت: من در شرایط بسیار بدی قرار داشتم که حمایت صندوق اعتباری هنر برایم ارزش داشت. در طول سال گذشته نیز چندین بار از طریق این صندوق کمک‌های مالی برای درمانم انجام شده بود.

نظرات بینندگان