کد خبر: ۳۷۷۴۰۴
تاریخ انتشار: ۰۳ : ۱۷ - ۲۲ آبان ۱۳۹۶

انتقاد تند بازیگر کرمانشاهی از «مسکن مهر»

مهدی صبایی بازیگر کرمانشاهی سینما و تلویزیون پیام تسلیت خود را به همشهریان خود و عموم مردم اعلام کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهدی صبایی بازیگر کرمانشاهی سینما و تلویزیون پیام تسلیت خود را به همشهریان خود و عموم مردم اعلام کرد.

به گزارش انتخاب به نقل از خبرگزاری برنا:مهدی صبایی بازیگر کرمانشاهی سینما و تلویزیون پیام تسلیت خود را به همشهریان خود و عموم مردم اعلام کرد.

انتقاد تند بازیگر کرمانشاهی از «مسکن مهر»

مهدی صبایی بازیگر کرمانشاهی بعد شنیدن خبر وقوع زلزله در این استان گفت: از این اتفاق عمیقا ناراحت و متأسف هستم، به همشهریان کرمانشاهی ام تسلیت عرض می کنم و خود را در غم آنها شریک می دانم. اگر شرایط مهیا شود حتما برای دیدار با همشهریان و ابراز همدردی با زلزله زده ها به کرمانشاه می روم.

صبایی از مسئولین خواست تمام سعی خود را برای رسیدگی به زلزله زدگان به کار گیرند حتی بیشتر از توان خود برای رسیدگی و نجات جان آنها تلاش کنند.

وی ادامه داد: زلزله زدگان این منطقه در شرایط بحرانی به سر می برند مجروح و زخمی هستند یا عزیزان خود را از دست داده اند و از لحاظ روحی شرایط مساعدی ندارند و به کمک و رسیدگی بیشتری نیاز دارند.

این بازیگر تلویزیون گفت: امیدوارم این اتفاق تلفات کمتری داشته باشد؛ کشور ما زلزله خیز است باید ساخت و سازها با دقت و مراقبت بیشتری انجام شود تا در چنین مواقعی شاهد مرگ هموطنانمان نباشیم و خطر کمتری آنها را تهدید کند.

وی در پایان ضمن ابراز تأسف از اتفاق پیش آمده و مرگ همشهریانش در کرمانشاه گفت: جای تأسف دارد که منازل مسکونی در استان کرمانشاه غیر اصولی ساخته شده که با وقوع زلزله تخریب و باعث مرگ و زخمی شدن مردم شده است. منازل مسکونی مسکن مهر در این استان با وجود تازه ساز بودن تخریب شده اند و جان همشهریانم را به خطر انداخته است.

نظرات بینندگان