arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۷۷۵۸۷
تاریخ انتشار: ۱۰ : ۱۶ - ۲۳ آبان ۱۳۹۶

رونالدو از رئال جدا می‌شود!

 فوق‌ستاره پرتغالی رئال مادرید در نظر دارد در پایان فصل جاری از جمع کهکشانی‌ها جدا شود.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

 فوق‌ستاره پرتغالی رئال مادرید در نظر دارد در پایان فصل جاری از جمع کهکشانی‌ها جدا شود.

به گزارش انتخاب، در حالی که کریستیانو رونالدو تا سال ۲۰۲۱ با رئال مادرید قرارداد دارد و این مهاجم پرتغالی پیش از این بارها اعلام کرده که از بودن در رئال خوشحال است، اکنون خبر می‌رسد که فوق‌ ستاره کهکشانی‌ها خیلی از اوضاع کنونی‌اش در این تیم راضی نیست.

بر اساس گزارش خبرنگار شبکه تلویزیونی «ال‌چیرینگوئیتو» اسپانیا، کریستیانو رونالدو از شرایط قرارداد جدیدی که توسط باشگاه رئال مادرید به وی پیشنهاد شده اصلاً راضی نیست و از فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه خواسته تا با جدایی وی در تاریخ ۳۰ ژوئن ۲۰۱۸ در ازای رقمی معقول موافقت کند، اما پرس بلافاصله با این درخواست او مخالفت کرده است.

خبرنگار این شبکه تلویزیونی مدعی شد که برنده چهار توپ طلا تصمیم خود برای جدایی از جمع کهکشانی‌ها را گرفته و این تنها مربوط به مسائل مالی نمی‌شود و کریس انتظار احترام بیشتری را از سوی سران باشگاه رئال مادرید دارد.

در تابستان اخیر هم بحث جدایی رونالدوی ۳۲ ساله بر سر زبان‌ها بود، اما در نهایت فلورنتینو پرس او را برای ماندن در سانتیاگو برنابئو متقاعد کرد.

بهترین بازیکن جهان در سال ۲۰۱۷ به انتخاب فیفا، شروع خوبی در فصل جاری نداشته و در رقابت‌های لالیگا تنها یک گل به ثمر رسانده است.

نظرات بینندگان