arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۷۸۰۲۲
تاریخ انتشار: ۴۰ : ۲۱ - ۲۵ آبان ۱۳۹۶

در آپدیت جدید گوگل مپس، ظاهر نقشه بسته به موقعیتی که هستید تغییر می کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

برای پیدا کردن مسیرها و مکان های مختلف، اپلیکیشن «گوگل مپس» معمولا انتخاب نخست خیلی از انسان ها در دنیای تکنولوژی امروزی است اما گاهی اوقات موقعیت های نشان داده شده با چیزی که می خواهید تفاوت هایی دارد؛ چرا وقتی سوار مترو شده اید اپ باید ایستگاه های بنزین را نمایش دهد؟

به همین خاطر، گوگل در جدیدترین بروزرسانی برنامه اش قابلیتی را فراهم کرده تا گوگل مپس بسته به موقعیتی که در آن حضور دارید ظاهر جدیدی به خودش بگیرد. مثلا اگر سوار وسایل حمل و نقل شهری شده باشید، نقشه مهمترین ایستگاه ها را نشان داده و دیگر خبری از موقعیت های بلا استفاده نیست.

یا فرض کنید به یک شهر یا کشور جدید رفته و و می خواهید مکان های جالب آن را پیدا کنید. گوگل مپس در اینجا با نمایش جذاب ترین لوکشین ها سعی می کند تا کارتان را راحت تر نماید. در واقع حالا برای هر دسته بندی [مثلا سرگرمی ها، خوردنی ها و خرید] یک آیکون رنگی جدا گذاشته شده و بنابراین با سرعت بیشتری می توانید مکان های دلخواه را بیابید.

بد نیست بدانید ویژگی جدید گوگل مپس از هفته های آتی راهش را به بقیه اپلیکیشن ها و سرویس های گوگل همانند Google Earth یا دستیار هوشمند این کمپانی نیز باز می کند.

*دیجیاتو

نظرات بینندگان