کد خبر: ۳۷۸۰۳۲
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۲۳ - ۲۵ آبان ۱۳۹۶

بن بستی دیگر در راه نوراللهی و پرسپولیس

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

سردار کمالی اعلام کرد که گفت هیچ بازیکنی از جمله احمد نوراللهی بدون گذراندن دوران آموزشی، کارت پایان خدمت نخواهد گرفت.

به گزارش ایلنا، با وجود حضور در دو بازی برابر الهلال، احمد نوراللهی هنوز مجوز بازی در لیگ برتر را به دست نیاورده و در آینده‌اش جز ابهام، چیزی به چشم نمی‌آید.

در نیم‌فصل لیگ شانزدهم بود که نوراللهی خودش را سرباز کرد و به تراکتورسازی رفت و تنها سه هفته بعد از آن و با توجه به محرومیت نقل و انتقالاتی این باشگاه، او هم از بازی کردن محروم شد. نوراللهی حالا به لطف کسری خدمت چند ماهه‌اش به پرسپولیس برگشته و حتی در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به میدان رفت اما اجازه نمی‌دهند در لیگ برتر بازی کند. در حالی که می‌گفتند سربازی او 29 شهریور به پایان می‌رسد، کارت پایان خدمتش هنوز صادر نشده؛ گویا به این دلیل که نوراللهی دوران آموزشی را پشت سر نگذاشته و باید این دو ماه را در لشگر عاشورا بگذراند. بعد گفتند با مساعدت صورت گرفته توسط باشگاه تراکتورسازی، او صبح‌ها می‌رود پادگان و عصرها در تمرین پرسپولیس شرکت می‌کند. این اتفاق هم اما هنوز رخ نداده و نه تنها احمد نوراللهی بلکه مسوولان باشگاه پرسپولیس هم از زمان صدور مجوز بازی او در لیگ برتر بی‌خبرند.

آخرین خبر درباره این بازیکن را سردار کمالی اعلام کرد که گفت هیچ بازیکنی از جمله احمد نوراللهی بدون گذراندن دوران آموزشی، کارت پایان خدمت نخواهد گرفت. این وضعیت حالا دغدغه تازه‌ای را گذاشته پیش‌روی برانکو که در پست هافبک دفاعی تنها محسن ربیع‌خواه و کمال کامیابی‌نیا را دارد و در صورت غیبت هر یک از آنها، دستش خالی خواهد ماند. آقای سرمربی برای جانشینی کمال و ربیع‌خواه به بازگشت احمد نوراللهی امید بسته بود که وضعیت مبهم این بازیکن آخرین امیدهایش را هم به باد داد.

نظرات بینندگان