کد خبر: ۳۷۸۱۰۳
تاریخ انتشار: ۳۳ : ۱۳ - ۲۶ آبان ۱۳۹۶

پیام فارسی جردن باروز برای زلزله زدگان: به فکر شما و همدردتان هستیم + عکس

آزادکار شاخص کشتی آمریکا و جهان در پیامی، حادثه زلزله در استان کرمانشاه را به مردم این دیار تسلیت گفت و با آنها ابراز همدردی کرد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

پیام فارسی جردن باروز برای زلزله زدگان: به فکر شما و همدردتان هستیم + عکسآزادکار شاخص کشتی آمریکا و جهان در پیامی، حادثه زلزله در استان کرمانشاه را به مردم این دیار تسلیت گفت و با آنها ابراز همدردی کرد.

به گزارش ایسنا، جردن باروز نابغه کشتی آمریکا و جهان و دارنده ۵ مدال طلای جهان و المپیک که در جریان رقابت‌های جام جهانی کشتی آزاد بهمن سال گذشته به همراه تیم ملی آمریکا به کرمانشاه سفر کرده بود، پس از حادثه دلخراش زلزله در این استان، با انتشار پیامی به زبان فارسی با مردم زلزله زده کرمانشاه ابراز همدردی کرد.
حضور این نابغه کشتی آمریکا در کرمانشاه در جریان رقابت‌های جام جهانی، با استقبال بی‌نظیر مردم این استان همراه بود تا جایی که باروز ضمن تشکر از این محبت مردم ایران، سفر به کرمانشاه را زیباترین و به یادماندنی ترین سفر خود دانست.

باروز در پیام خود همچنین تصویر پرچم ایران را به شکل قلب آورده است.

جردن باروز در این پیام که به زبان فارسی است، نوشته است:
مردم کرمانشاه، تسلیت به شما می گویم و به تمام مردم ایران، من شریک غم شما هستم. می‌خواهم بدانید که ما همه به فکر شما هستیم و همدرد شما هستیم که دچار زلزله شدید. کرمانشاه شهر پرخاطره ای برای من بود در زمان جام جهانی ۲۰۱۷. من خیلی خوشحال بودم که قسمت شد و به این شهر رفتم، با مردمان خونگرم و کشتی دوست آشنا شدم. من و خانواده‌ام خیلی ناراحت شدیم وقتی شنیدیم درباره این حادثه. برای شماها دعا می‌کنیم که موقعیت زودتر بهتر شود و دوباره کرمانشاه زیبا را بسازید. امیدوارم که در آینده به ایران سفر کنم. من و خانواده‌ام بهترین آرزوها را برایتان داریم.

پیام فارسی جردن باروز برای زلزله زدگان: به فکر شما و همدردتان هستیم + عکس

نظرات بینندگان