arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۷۸۵۳۶
تاریخ انتشار: ۳۱ : ۱۸ - ۲۸ آبان ۱۳۹۶

عنایتی: با تمام توان به مصاف استقلال می‌رویم

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

کمک مربی تیم فوتبال سیاه‌جامگان معتقد است اگر جادوگری مشکلی را حل می‌کرد اکنون هند قهرمان جهان بود

رضا عنایتی در نشست خبری پیش از بازی تیمش در برابر سیاه‌جامگان حضور یافت و اظهار کرد: به لحاظ جدولی و امتیازی بازی حساسی در پیش داریم، تمام توان خود را گذاشته‌ایم که برنده باشیم. دو سه بازیکن جوان خیلی خوب داریم که مصمم هستند. امیدوارم شرایط خوبی در بازی فردا داشته‌باشیم.

وی درباره مسائل مربوط به حول جادوگری و رمالی که در خصوص نتایج سیاه‌جامگان شنیده می‌شود، تصریح کرد: به قول مرزبان اگر جادوگری مشکلی را حل می‌کرد، امروز هند قهرمان جهان بود.

مربی سیاه جامگان درباره بازیکنان کنار گذاشته شده از تیم بیان کرد : هنوز به جمع‌بندی نرسیده‌ایم که جه بازیکنی را کنار بگذاریم‌. این نیست که بازیکنان کنارگذاشته‌شده کیفیت نداشته اند، اصلا و ابدا چنین نیست. از تک‌تک آنها تشکر می‌کنم زیرا بدون حاشیه از تیم ما جدا شدند. برایشان آرزوی موفقیت می‌کنم اما نیاز داشتیم که به واسطه پر بودن لیست چند بازیکن را کنار بگذاریم‌.

عنایتی ادامه داد : ۶، ۷ بازیکن به جمع ما اضافه می‌شوند و در جدال‌های سخت نیم‌فصل دوم قطعا تیمی قدرتمند خواهیم‌داشت. از بازیکنان جدید اسم نمی‌بریم زیرا ۴ بازی دیگر تا پایان نیم‌فصل بازی داریم‌. در شرایط کنونی بهتر است که نامی نبریم و چراغ خاموش جلو برویم.
مربی سیاه‌جامگان درباره دیدار این هفته تیمش برابر استقلال و شناختی که از این تیم دارد گفت: روی استقلال و پرسپولیس خیلی خوب می‌توان شناخت پیدا کرد، زیرا هم بازی های آنها پخش مستقیم می‌شود و هم خبرنگاران و رسانه‌ها به شدت روی آنها زوم هستند. در این هفته‌ها بیکار نبودیم و حریف را آنالیز کردیم.

وی درباره بازی دادن به جوانان گفت: سجاد دانایی و سبحان خاقانی، دو بازیکن نوجوانی هستند که فردا حتما لیگ را سورپرایز خواهند کرد. فردا چهره‌های ناشناسی را در ترکیب تیم سیاه جامگان خواهیددید. علی‌عسگر مصدوم است و دو هفته دیگر هم مصدومیت وی ادامه خواهدیافت.

عنایتی درباره برگزاری دیدار سیاه‌جامگان و استقلال در ورزشگاه ثامن گفت: بهتر است که همه دیدارها در ورزشگاه امام رضا (ع) برگزار شود، هوادار نشان داده که از بلوغ فکری بالایی برخوردار است. وقت این رسیده که نگاه‌مان را عوض کنیم. مخصوصا که هم دوری راه و هم نبود وسایل نقلیه لازم هوادار را در ورزشگاه ثامن اذیت می‌کند، به آنها باید احترام بگذاریم.

نظرات بینندگان