arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۷۸۵۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ : ۲۰ - ۲۸ آبان ۱۳۹۶

بازدید لاریجانی از بیمارستان‌ صحرایی بانک پاسارگاد پاسارگاد در مناطق زلزله‌زده

علاوه بر این با توجه به پیش‌بینی وقوع بارندگی در مناطق زلزله‌زده، بانک‌پاسارگاد با ارسال میزان قابل توجهی نایلون به کرمانشاه، اقدامات لازم را جهت پوشاندن و حفاظت چادرها از بارش برف و باران و در نتیجه تأمین آسایش هم‌میهنان خسارت‌دیده و آسیب‌دیده انجام داد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
 دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی از بیمارستان‌ صحرایی بانک پاسارگاد در مناطق زلزله‌زده کرمانشاه بازدید به عمل آورد.

به گزارش روابط‌ عمومی بانک‌ پاسارگاد، شرکت نسیم سلامت بانک‌پاسارگاد، پس از وقوع زلزله کرمانشاه ضمن بررسی منطقه و نیازهای هم میهنان خسارت دیده، ضمن استقرار بیمارستان صحرایی با امکانات پزشکی جهت انجام عمل های جراحی ضروری و عمل های زایمان و برپایی چادرهای امدادی برای امدادرسانی به مجروحان و انجام اقدامات بستری، 350 عدد چادر و تعداد 10 هزار تخته پتو به مناطق زلزله‌زده ارسال کرد. علاوه بر این با توجه به پیش‌بینی وقوع بارندگی در مناطق زلزله‌زده، بانک‌پاسارگاد با ارسال میزان قابل توجهی نایلون به کرمانشاه، اقدامات لازم را جهت پوشاندن و حفاظت چادرها از بارش برف و باران و در نتیجه تأمین آسایش هم‌میهنان خسارت‌دیده و آسیب‌دیده انجام داد. همچنین با اعزام تیم های روانشناسی خبره، اقدامات ارزشمندی را برای تجدید روحیه خسارت دیدگان به ویژه کودکان انجام داد.

گفتنی است شماره‌حساب 2-10488144-8100-201، شماره کارت 7777-7777-2977-5022 و کد دستوری #5*720* جهت واریز کمک‌های نقدی بانکداران این بانک و مردم به هم‌میهنان خسارت‌دیده این حادثه در نظر گرفته شده‌است.
 
بازدید لاریجانی از بیمارستان‌ صحرایی بانک پاسارگاد پاسارگاد در مناطق زلزله‌زده