arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۸۳۰۳۰
تاریخ انتشار: ۰۵ : ۱۹ - ۲۲ آذر ۱۳۹۶

مسی: امیدوارم فوتبال بدهی‌اش را به من جبران کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

مهاجم تیم ملی فوتسال آرژانتین امیدوار است فوتبال بدهی‌اش را در زمینه قهرمانی در جام جهانی جبران کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از مارکا، لیونل مسی با سایت فیفا در مورد وضعیت کنونی تیم ملی آرژانتین، شیلی، فینال جام جهانی ۲۰۱۴ و بدهی فوتبال به او صحبت کرد.

مهاجم آرژانتینی گفت: تیم ملی کاملا تغییر خواهد کرد و در وضعیت بهتری قرار خواهیم داشت. این تیم پیشرفت می‌کند. آرژانتین از تمام این تنش‌ها خارج خواهد شد و این ترس به خاطر این بازی حساس و نرسیدن به هدف‌مان بود. شرایط خیلی تغییر خواهد کرد.

شیلی به جام جهانی ۲۰۱۸ صعود نکرد. مسی در این رابطه اظهار کرد: مانند همه شگفت‌زده شدم چون آن‌ها قهرمان دو دوره اخیر کوپا آمریکا شدند و عادت به بردن دارند. این نشان می‌دهد که مرحله مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی سخت است. بازی برابر بولیوی، ونزوئلا، اکوادور، کلمبیا و ... به عنوان مهمان آسان نیست.

آرژانتین در فینال جام جهانی ۲۰۱۴ مغلوب آلمان شد. مهاجم بارسلونا در این رابطه گفت: هنوز از آن اتفاق ناراحت و زخم خورده‌ام و نمی‌دانم روزی این زخم ترمیم خواهد شد یا نه. فکر می‌کنم باید همیشه با این زخم زندگی کنم. جام جهانی یک خاطره خیلی خوش است و از طرفی خیلی تلخ‌ است. این زخم هرگز خوب نخواهد شد.

مسی درپایان اظهار کرد: خورخه سامپائولی (سرمربی آلبه سلسته) گفت باید یک عنوان جام جهانی به من بدهند. من نیز همین را می‌گویم. امیدوارم فوتبال بدهی‌اش را به من جبران کند.

نظرات بینندگان