arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۸۳۸۸۲
تاریخ انتشار: ۳۶ : ۰۹ - ۲۷ آذر ۱۳۹۶

حسین هدایتی چقدر از فدراسیون فوتبال طلب دارد؟ / فدراسیون نیم میلیارد تومان به حساب او واریز کرد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

روزنامه شهروند نوشت:در فوتبال ایران افراد حقیقی و حقوقی بسیار زیادی به حسین هدایتی بدهی مالی دارند. در هفته‌های اخیر، ماجرای کمک‌های این فرد متمول به باشگاه پرسپولیس سروصدای زیادی در رسانه‌ها به وجود آورد.

در شرایط کنونی ابهاماتی درباره رقم دقیق واریزی‌های هدایتی به باشگاه پرسپولیس و سرنوشت پول‌هایی که او در اختیار مدیران باشگاه قرار داده بود، وجود دارد که مصاحبه‌های این شخص و علی‌اکبر طاهری و محمد ترکاشوند هم به بزرگترشدن دایره ابهامات کمک زیادی کرده است.

در چنین شرایطی بررسی اسناد مالی فدراسیون فوتبال و پیگیری‌های انجام‌شده نشان می‌دهد که حسین هدایتی از فدراسیون فوتبال هم طلب قابل ‌توجهی دارد. او که چند ‌سال قبل با درخواست کمک فدراسیون برای گرفتن وام بلاعوض جواب مثبت داد،‌ مبلغ قابل ‌توجهی را به مدیریت فدراسیون کمک نقدی می‌‌کند.

البته مدیران فدراسیون فوتبال تا‌ سال مالی منتهی به ٣١/٤/٩٥ مبلغ ٣٠٠‌میلیون تومان و تا ‌سال مالی منتهی به ٣١/٤/٩٦، ٢٠٠‌میلیون تومان دیگر به این فرد که خودش را بارها و بارها هوادار فوتبال معرفی کرده است، پرداخت کرده‌اند. در شرایط کنونی، هنوز درباره رقم دقیق کمک هدایتی به فدراسیون فوتبال اطلاعات دقیقی در دست نیست اما گفته می‌شود که او هنوز چیزی حدود ٦٥٠‌میلیون تومان از فدراسیون فوتبال طلب دارد که پرداخت نشده است. فدراسیون هم البته در این مدت درباره جزییات این همکاری مالی با هدایتی و نحوه تسویه‌حساب با او شفاف‌سازی لازم را در رسانه‌ها نداشته است.

نظرات بینندگان