arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۸۴۲۶۱
تاریخ انتشار: ۲۴ : ۱۰ - ۲۹ آذر ۱۳۹۶

هوای تهران تا فردا آلوده می‌ماند / پیش بینی بارش باران در روز جمعه

نتایج پیش بینی کیفیت هوا نشانگر برقراری شرایط کیفی هوای ناسالم برای همه افراد جامعه طی امروز است و پیش‌بینی می شود تا فردا (۳۰ آذرماه) شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای همه اقشار جامعه قرار داشته باشد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

هوای تهران تا فردا آلوده می‌ماند / پیش بینی بارش باران در روز جمعه

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران گفت: نتایج پیش بینی کیفیت هوا نشانگر برقراری شرایط کیفی هوای ناسالم برای همه افراد جامعه طی امروز است و پیش‌بینی می شود تا فردا (۳۰ آذرماه) شرایط کیفی هوای بیشتر مناطق شهر تهران در آستانه شرایط ناسالم برای همه اقشار جامعه قرار داشته باشد.

حسین شهبازی در گفت و گو با ایسنا افزود: بر اساس نتایج پارامترهای هواشناسی پیش‌بینی شده برای ایستگاه مهرآباد، با تداوم شرایط جوی پایدار طی امروز در بیشتر ساعات روز وزش باد آرام تا ۲ متربرثانیه انتظار می رود. این شرایط فردا (۳۰ آذرماه) کمابیش تداوم خواهد داشت و به‌تدریج از بعدازظهر بر میزان ناپایداری جوی افزوده می‌شود و برای برخی ساعات وزش باد موثر به بزرگی ۳ تا ۴ متربرثانیه پیش بینی می شود.

وی در ادامه گفت: با تداوم این شرایط در روز جمعه (اول دی ماه) در برخی ساعات آغازین روز بارش پراکنده و خفیف باران و وزش باد موثر انتظار می رود.

مدیر واحد مدل‌سازی و پیش‌بینی شرکت کنترل کیفیت هوای تهران افزود: میانگین شاخص کیفی هوای تهران طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۶۰ و ناسالم برای همه افراد بود.

به گفته وظیفه دما طی روزهای پایانی هفته به طور نسبی افزایش می یابد.

نظرات بینندگان