کد خبر: ۳۸۹۶۹۱
تاریخ انتشار: ۵۸ : ۱۰ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۶

بی اطلاعی شورا از بارگذاری در پادگان آموزشی 06/ پرونده دو هفته به تعویق افتاد

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

عضو کمیسیون معماری و شهرسازی شورای شهر تهران از بی اطلاعی شورا نسبت به اقدامات شهرداری در خصوص بارگذاری در مرکز آموزشی 06 گلایه کرد.

به گزارش ایسنا، علی اعطا صبح امروز در تذکر پیش از دستور خود در جلسه شورای شهر تهران با بیان اینکه تذکر من مربوط به تصمیم گیری در خصوص مرکز آموزشی 06 است که به اشتباه به پادگان 06 معروف شده است، گفت: این مرکز آموزشی زمینی به مساحت 49.5 هکتار دارد که مجوزی هم از سوی کمیسیون ماده 5 برای بارگذاری دارد که البته باید به تصویب شورای عالی معماری و شهرسازی نیز می‌رسید.

سخنگوی شورای شهر تهران با اشاره به دنبال کردن موضوع بارگذاری در مرکز آموزشی درجه داری 06 از سوی شهرداری گفت: هر گونه تصمیم گیری در خصوص این مرکز نیازمند آن است که مستقیم افکار عمومی و نمایندگان مردم را در جریان بگذارند اما متاسفانه شورای شهر آنگونه که باید در جریان پیگیری‌های شهرداری در راستای طرح موضوع و پیگیری تصویب طرح مرکز آموزش درجه داری 06 از شورای عالی شهرسازی نیست.

وی با بیان اینکه لازم است از شورای عالی شهرسازی تشکر کنم. چرا که بنا به پیشنهاد و درخواست کمیسیون شهرسازی شورای شهر قبول کرده که تصمیم گیری در مورد بارگذاری در این محدوده را دو هفته به تعویق بیندازد، گفت: کسی مخالف این نیست که در این زمین بارگذاری معقول انجام شود اما لازم است این گونه تصمیم گیری‌های کلان برای شهر با اطلاع و آگاهی شهروندان، افکار عمومی و نمایندگان مردم صورت گیرد.

برچسب ها: علی اعطا
نظرات بینندگان