کد خبر: ۳۸۹۷۷۴
تاریخ انتشار: ۴۵ : ۱۶ - ۰۳ بهمن ۱۳۹۶

لاریجانی: مردم فلسطین گرفتار رژیم بدخیمی هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: ملت مظلوم فلسطین گرفتار رژیم بدخیمی شدند که آنها را از کشور خودشان بیرون کرده است.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی عصر امروز در هشتمین همایش غزه نماد مقاومت طی سخنانی ضمن تشکر از جمعیت دفاع مردم فلسطین اظهار داشت: من این همت بلند که برای یک ملت مظلوم و مجاهد تلاش می‌کنند و چنین نشست‌هایی را با این شعار بسیار خوب برگزار می‌کنند قابل تقدیر است.

وی افزود: حتما با این سوال در دنیای رسانه‌ای باز برخورد کرده‌ایم که گاه در کشورهای عربی منطقه و یا غربی مطرح می کنند که چرا ملت ایران از مردم فلسطین اینگونه دفاع می‌کنند.

وی بر همین اساس اضافه کرد: در برخی رسانه‌های غربی می‌گویند مساله فلسطین یک موضوع عربی است و ربطی به ایران ندارد چرا از این حمایت‌ها خسته نمی‌شوید؟ گاهی برخی رجال سیاسی غربی هم که مسلمان نیستند این موضوع را مطرح می‌کنند که چرا این مساله را حل نمی‌کنید.

لاریجانی ادامه داد: این را از این بابت می‌گویم که فلسطین یک کشوری است که همواره وجود دارد و قابل انکار نیست، لذا از کشور فلسطین باید دفاع کرد چرا که ملت مظلومی هستند که دارای مظلومیت مضاعف‌اند.

رئیس مجلس شورای اسلامی در ادامه خاطرنشان کرد: کشور فلسطین گرفتار رژیم بدخیمی شده است که مردمانش را از کشور خودشان بیرون کرده است، آنها را متفرق کردند و مردمانش آرام ندارند.

منبع: فارس
نظرات بینندگان