کد خبر: ۳۸۹۹۳۲
تاریخ انتشار: ۰۳ : ۱۳ - ۰۴ بهمن ۱۳۹۶

شاهرودی: طارمی از چشم هواداران افتاد/ پیکان مقابل پرسپولیس اتوبوس پارک نمی‌کند

پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید مهدی طارمی با صحبت‌هایی که در برنامه نود انجام داد از چشم هواداران افتاد.

رضا شاهرودی درباره صحبت‌های مهدی طارمی در برنامه نود اظهار کرد: مهدی طارمی، مدیرعامل وقت و حسین هدایتی مقصرند. درست است که حسین هدایتی به پرسپولیس کمک کرده اما این که از طارمی فایل صوتی داشته باشد و آن را منتشر کند باعث دلخوری هواداران شده‌ است. به خاطر این کاری که دوستان انجام دادند، باعث شد پرسپولیس محروم شود و قطعا می‌تواند باعث تضعیف تیم شود.

او افزود: وکیل مهدی طارمی هم مقصر است. من چند سال قبل زمانی که در ترکیه بودم به خاطر صادر نشدن ITC دو سال بازی نکردم درحالی که می‌توانستم بازی کنم و شاید همین بازی کردن من باعث محرومیت باشگاه می‌شد. من فکر می‌کنم مهدی طارمی خودش هم مقصر است چرا که از مشاوران خوبی بهره نبرده است. او اگر مشاوران خوبی داشت اجازه نمی‌دادند این اتفاقات رخ دهد.

شاهرودی درباره این که طارمی گفته بود از باشگاه به او فشار آوردند تا از پرسپولیس برود گفت: مهدی خودش تصمیم گرفت برود. افشین پیروانی از دوستان نزدیک من است و به من گفت که مهدی با خواست خودش از پرسپولیس جدا شد و باشگاه خواهان ماندنش بود. در هر صورت مهدی طارمی با صحبتی‌هایی که در برنامه نود انجام داد می‌خواست محجبوبیتش را دوباره به دست بیاورد اما از چشم هواداران افتاد. ما هرچه داریم از این هواداران است و بازیکن باید به این هوادار احترام بگذارد. او خودش خواست و رفت این درحالی بود که همه می‌خواستند بماند. من اگر جای او بودم می‌ماندم و در این شرایط کمک می‌کردم و اجازه نمی‌دادم تیم لطمه ببیند.

این پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره تمدید قرارداد بازیکنان این تیم هم گفت: بازیکنان باید از خدای‌شان باشد که با پرسپولیس تمدید کنند. شاید در زمان تمدید برخی بگویند من از فلان باشگاه پیشنهاد دارم اما در واقعیت این‌گونه نیست. من اطمینان دارم بازیکنان خیلی راحت قرارداد خود را تمدید می‌کنند.

او در پایان درباره بازی روز جمعه این تیم برابر پیکان هم گفت: پیکان یکی از تیم‌های خوب لیگ است که فوتبال بازی می‌کند. معتقدم با این روندی که پرسپولیس دارد می‌تواند روز جمعه بازی خوبی به نمایش بگذارد. پیکان تیمی است که اتوبوس مقابل دروازه‌اش پارک نمی‌کند.

منبع: ایسنا
نظرات بینندگان