arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۹۲۴۴۷
تاریخ انتشار: ۳۵ : ۱۴ - ۱۸ بهمن ۱۳۹۶

کره شمالی: ترامپ "بو گندو" باید در تیمارستان محبوس شود

حکومت کره شمالی در حمله‌ای شدید به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا او را یک موجود "کثیف و بوگندو" خوانده و تاکید کرد که باید آمریکایی‌ها او را در بیمارستان "روان پریش‌ها" محبوس کنند.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :

حکومت کره شمالی در حمله‌ای شدید به دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا او را یک موجود "کثیف و بوگندو" خوانده و تاکید کرد که باید آمریکایی‌ها او را در بیمارستان "روان پریش‌ها" محبوس کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از پایگاه خبری اکسپرس،‌ کره شمالی گفت: دونالد ترامپ "کثیف" و "بوگندو" است، اگر حتی یک علف را در کره شمالی از بین ببرد مجازات او جهنم خواهد بود.

این اظهارات شدید علیه ترامپ در قالب مقاله‌ای در یک روزنامه دولتی در پیونگ یانگ که به عنوان رسانه کیم جونگ اون رئیس‌جمهور این کشور فعالیت می‌کند، منتشر شد.

در این مقاله نوشته شده است: اگر ترامپ به تهدیدش برای دست زدن به یک حمله پیشگیرانه علیه کره شمالی یا طبق آنچه که خودشان گفته‌اند حمله برای " خونی کردن بینی کره شمالی" ( حمله گیج کننده) دست بزند "آمریکا برای همیشه پایان خواهد یافت".

این اظهارات در حالی مطرح شدند که نگرانی از بابت اینکه ترامپ در حال بررسی دست زدن به یک حمله پیشگیرانه علیه کره شمالی است رو به افزایش است.

براساس این سناریو آمریکا گفته مقرهای نظامی و زیرساخت‌های کلیدی را با بمب افکن‌ها و موشک‌های آمریکایی از بین خواهد برد با این نیت که حکومت کیم جونگ اون را خنثی کرده و جلوی جنگ تمام عیار را بگیرد.

در این مقاله نوشته شده است: یک تلاش احمقانه وجود دارد که هدفش وانمود کردن به وجود تحریک‌ و هموار کردن راه برای حمله است در حالی که این قرار است زمینه‌ای برای یک ماجراجویی نظامی در راستای "راهبرد بینی‌ خونی" و دیگر پرخاشگری‌های ترامپ است و این یادآور صحبت‌های جورج دبلیو بوش درباره "محور شرارت" است.

در ادامه این مطلب تصریح شد: ترامپ ممکن است از فرط استیصال تلاش کند نظام شایسته و عادل جمهوری دموکراتیک خلق کره را با بدترین پرخاشگری‌ها بی اعتبار سازد اما او نمی‌تواند بوی گند بدن کثیفش را که آلوده به تقلب، سوءاستفاده جنسی و دیگر جرائم است، از بین برده و یا جلوی نابودی نهایی آمریکا را بگیرد.

کره شمالی در عین حال خاطر نشان کرد: ترامپ ابله باید بداند که بدتر از "بینی خونی" قرار است ستون فقرات او شکسته شود و امپراطوری آمریکا روانه جهنم شود و تاریخ کوتاه کشور آمریکا در لحظه‌ای که او حتی برای از بین بردن یک علف در این سرزمین اقدام کند برای همیشه پایان خواهد یافت.

در این مقاله از آمریکایی‌ها خواسته شده "فورا ترامپ را در بیمارستان مخصوص روان پریشان در مکانی دور محبوس کنند".

نظرات بینندگان