arrow-right-square Created with Sketch Beta.
کد خبر: ۳۹۲۶۴۷
تاریخ انتشار: ۵۵ : ۱۷ - ۱۹ بهمن ۱۳۹۶

تیبا 2 ستاره شد

در جدیدترین ارزشیابی کیفی خودروهای تولید داخل منتهی به بازه زمانی ١ تا ٣٠ دی ماه سال جاری، در بخش خودروهای سواری رده قیمتی 25تا 50 میلیون تومان، تیبا صندوق دار از تولیدات سایپا با افزایش موارد کیفی و دریافت یک ستاره کیفی دیگر، 2 ستاره شد.
پایگاه خبری تحلیلی انتخاب (Entekhab.ir) :
براساس گزارش ارزشیابی کیفی خودرو مربوط به دی ماه ١٣٩٦ ، خودروی تیبا محصول گروه خودروسازی سایپا موفق به اخذ 2 ستاره کیفی از شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران شد.
 
به گزارش سایپا نیوز؛ در جدیدترین ارزشیابی کیفی خودروهای تولید داخل منتهی به بازه زمانی ١ تا ٣٠ دی ماه سال جاری، در بخش خودروهای سواری رده قیمتی 25تا 50 میلیون تومان، تیبا صندوق دار از تولیدات سایپا با افزایش موارد کیفی و دریافت یک ستاره کیفی دیگر، 2 ستاره شد.

خودروی تیبا از زمان عرضه به بازار در خطوط تولیدی سایپاسیتروئن تولید و روانه بازار خودرو می شود.

بر اساس این گزارش، در بخش خودروهای سواری سراتوی سایپا نیز در رده قیمتی 75 تا 100 میلیون تومان، با دریافت 4 ستاره کیفی یکی از با کیفیت ترین خودروهای تولید داخل معرفی شد. همچنین در رده قیمتی 25 تا 50 میلیون تومان، خودروهای رنوساندرو و پارس تندر از محصولات شرکت پارس خودرو، توانسته اند 4 ستاره کیفی را کسب کنند.

در بخش خودروهای تجاری، ولوو500 FH ، FH460 و460 FM از محصولات شرکت سایپادیزل در ادامه روند موفق گذشته با دریافت 4 ستاره کیفی از باکیفیت ترین خودروهای کشنده و تجاری کشور معرفی شدند.

گفتنی است این موفقیت ها در راستای سیاست های مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا مبنی بر افزایش کیفیت محصولات با انجام پروژه های مختلف و تلاش گسترده همه ارکان گروه سایپا به دست آمده است.